A feleségem hamis petíciót nyújtott be

ÜDVÖZÖLJÜK AZ ALMANCAX FÓRUMON. MINDEN INFORMÁCIÓT, AMIT KERES NÉMETORSZÁGRÓL ÉS A NÉMET NYELVRŐL, FÓRUUMUNKBAN MEGTALÁLHATJA.
    a Valuec
    Résztvevő

    Mint tudják, korábban nyitottam egy témát. 3 évvel és 4 hónappal a feleségemmel egy tető alatt éltünk súlyos konfliktusokat és nyugtalanságokat, miután 1 hét múlva otthagytam, visszatértem Törökországba. A feleségem két nappal később elment ausländeramtba, és panaszkodott rám. Azt mondták, hogy töltötték veled töltött idejüket, és nyertek tőled egy független ülést. Ennek ellenére megtámadta, hamis petíciót nyújtott be, és hamis petíciót nyújtott be. Állítólag kiürítettem a teljes bankszámlát és elszaladtam stb. stb. Most van jegyem péntekre, ezúttal nem abba a városba vettem jegyet, hanem abba a városba, ahol az unokatestvérem lakik. Kaphatok-e munkát Németországban a repülőtéren ezzel a hamis információval? 2022-ig már van munkamenetem.

    fuk_xnumx
    Résztvevő

    Ha panaszt tett a rendőrségen, természetesen felvettek a repülőtér bejáratánál és kihallgattak.

    a Valuec
    Résztvevő

    Ha panaszt tett a rendőrségen, természetesen felvettek a repülőtér bejáratánál és kihallgattak.

    Egyik sem valóságos  ;) nézhetik a accountauszuge-t. 😉

    szívtelen
    Résztvevő

    És az isten szerelmére, nem értik házastársaikat, akik a következő pulykát vették feleségül, hogy megalázzák magukat süllyedéssel :) nagy. Esélyes, hogy van partnerkártyád, mondjuk mondjuk, pénzt is felvehet. Házastársa nem veheti fel a pénzt. Van ennek akadálya? Nem kell félned, nem találta reményeit a beragadt egértől az idegen lakásban. Most minden csúnyát megpróbál, ne habozzon, legyen kényelmes, nem lesz probléma a repülőtéren, nem öltél meg embert. :)

    a Valuec
    Résztvevő

    És az isten szerelmére, nem értik házastársaikat, akik a következő pulykát vették feleségül, hogy megalázzák magukat süllyedéssel :) nagy. Esélyes, hogy van partnerkártyád, mondjuk mondjuk, pénzt is felvehet. Házastársa nem veheti fel a pénzt. Van ennek akadálya? Nem kell félned, nem találta reményeit a beragadt egértől az idegen lakásban. Most minden csúnyát megpróbál, ne habozzon, legyen kényelmes, nem lesz probléma a repülőtéren, nem öltél meg embert. :)

    Igen, volt társkártyám. Mindkettőnk fizetése arra az ellenőrzésre érkezett. Tehát semmi köze hozzá 😂 Teljes hazugságot tudok bizonyítani. Barátai már megadták ezt az ötletet.

    zuzuduru
    Résztvevő

    Helló barátok, e-mailt küldtem a konzulátusnak a vízummal kapcsolatban, a feleségem elment a külföldiek irodájába, az irataimat nem küldték el. Az interjúval kapcsolatos információk november 25-én készültek Németországban. :) a munkám az új év után is megmaradt

    szívtelen
    Résztvevő

    Most támad, mert tombol, de nem tehet semmit. Így ismer sok németországi barát hülyeséget. :)

6 válasz megjelenítése - 1-től 6-ig (összesen 6)
  • A téma megválaszolásához be kell jelentkezned.