Az integrációs kurzusban kétszer marad.

ÜDVÖZÖLJÜK AZ ALMANCAX FÓRUMON. MINDEN INFORMÁCIÓT, AMIT KERES NÉMETORSZÁGRÓL ÉS A NÉMET NYELVRŐL, FÓRUUMUNKBAN MEGTALÁLHATJA.

    Üdvözlet mindenkinek
    Jelenleg az integrációs tanfolyam 5. moduljában vagyok (a B1 szint első része) 2 hónappal később lesz vizsgám.
    Ha a tanfolyam végén nem tettem le vizsgát, akkor vissza kellett térnem a tanfolyamra.
    Van köztetek valaki, akinek ilyen eseménye volt?
    Mi legyen azoknak, akik nem kapnak B2-et, miután két általános integrációs tanfolyamon vettek részt?
    Előre is köszönöm a segítséget és észrevételeket,
    Tisztelet és üdvözlet…

    Ha nem sikerül letenni a vizsgát, akkor elmegy a 300 órás ismétlő tanfolyamra, majd újra meg kell adnia a vizsgát. Ha nem tudja átadni ezt az inavidát, akkor fizethet magának, és újra elmehet a tanfolyamra, de ne felejtse el az előadást, nem adnak határozatlan ülést anélkül, hogy b1-et bevennének, ezért nézze meg, mit csinálnak, és szerezze be ezt a tanúsítványt.


    Először is köszönöm Mrs. Tuğçe a gyors választ,
    Amióta egy éve gondozom gyermekünket, egyetlen munkában sem vehettem részt tanfolyamon, és nem dolgozhattam.
    A2 tanúsítványom volt, 5 évvel ezelőtt kaptam Goethétől. Ebben az időszakban feleségem családjával és a németekkel is beszélhettem, bár törött nyelvtanral.
    Az integrációs tanfolyam megkezdése után kissé depressziós lettem, öreg voltam, a kérdések nehézek voltak, azonban az einstufung tesztben B1-et kaptam.
    Szinte nincsenek problémáim a beszéddel és a megértéssel.
    Az írás és a nyelvtan napjainkban kihívást jelent.
    Még azok a kérdések is, amelyekkel nehézségeim vannak, olyan kérdések, mint a Dativ Akkusativ genitiv. Mivel nem szeretem a memorizálást, nem tudok túltenni rajta.
    Mindenre fel akartam készülni, ami megtörténhet velem. Továbbá, amikor mindenkinek negatív beszédei voltak az ülésről, minden óvintézkedést meg akartam tenni.
    Van olyan módszer, amiről tudod, hogy megtanulhatom azokat a témákat, amelyekről fent szeretnék beszélni?
    Még egyszer köszönöm.

2 válasz megjelenítése - 1-től 2-ig (összesen 2)
  • A téma megválaszolásához be kell jelentkezned.