Vezetői engedély és próbaidős

ÜDVÖZÖLJÜK AZ ALMANCAX FÓRUMON. MINDEN INFORMÁCIÓT, AMIT KERES NÉMETORSZÁGRÓL ÉS A NÉMET NYELVRŐL, FÓRUUMUNKBAN MEGTALÁLHATJA.
    Feneristt
    Résztvevő

    Hi barátok, van egy kérdés, hogy lesz, fogtam a radar, hogy három héttel ezelőtt az autópályán, egy levél érkezett hozzám, így mentem a 3 köbös út 100., arra gondoltam, hogy az egyik évben a pulyka volt jogosítványom, gyere Németországban én változott, vagy nem tudom én probeseit, mert már én engedélyt Meg akarom tanulni, ha mentességet élvezek, nagyon örülnék, ha tudna információkat adni erről a témáról.

    fuk_xnumx
    Résztvevő

    nincs probezeitje, ne aggódj, csak 1 hónapra adsz engedélyt

    yenicerixnumx
    Résztvevő

    Hi barátok, van egy kérdés, hogy lesz, fogtam a radar, hogy három héttel ezelőtt az autópályán, egy levél érkezett hozzám, így mentem a 3 köbös út 100., arra gondoltam, hogy az egyik évben a pulyka volt jogosítványom, gyere Németországban én változott, vagy nem tudom én probeseit, mert már én engedélyt Meg akarom tanulni, ha mentességet élvezek, nagyon örülnék, ha tudna információkat adni erről a témáról.

    Nincs probezeitis. A katalógus szerint a innerortsdaysan 200 euró büntetést, 2 pontot és 1 hónapos vezetői engedélyt kap.
    außerorts daysan 160 euró büntetés 2 pont 1 hónapos jogosítvány.

2 válasz megjelenítése - 1-től 2-ig (összesen 2)
  • A téma megválaszolásához be kell jelentkezned.