D Írja be a nemzeti vízumkérelmet (üzleti vállalkozások számára)

ÜDVÖZÖLJÜK AZ ALMANCAX FÓRUMON. MINDEN INFORMÁCIÓT, AMIT KERES NÉMETORSZÁGRÓL ÉS A NÉMET NYELVRŐL, FÓRUUMUNKBAN MEGTALÁLHATJA.
    rózsafolt
    Résztvevő

    Először is, Helló, augusztusban elmentem a vízuminterjúra.
    A középiskolai végzettségem a számvitel területén van, de életemet a számítógépes területen folytatom.
    és rendelkezem a kapcsolódó oktatási, javítási, karbantartási és javítási tanúsítvánnyal a Nemzeti Oktatási Minisztériumtól és A1 tanúsítvánnyal a Teol-tól.
    Természetesen hadd mondjam el, hogy csaló voltam a tanácsadó cégnél, mint mások.
    Beléptem az interjúra, és megkérdeztem, tud-e beszélni a nyelven, elmondtam a nevemet, az életkoromat, honnan jöttem, és átlagosan 5-10 percig tartott.
    1 hónap elteltével eljött az elutasításom, tartalma az volt, hogy nem rendelkeztem nyelvi és szakmai bizonyítvánnyal, viszont szakmai bizonyítvánnyal rendelkeztem.
    Kutatásom eredményeként SEM nem tűntek melegnek.
    Most ismét megkaptam a VQA igazolását. Várakozás. Megvolt az oklevelem és az apostille-m, ami nem számít bele. A kérdés az, hogy az a kérdésem is, hogy ezt a bejövő dokumentumot is elkészítem. FMC Előfordulna, hogy nem számolom azt a dokumentumot, amelytől kaptam, írhat bárki, akinek van tapasztalata ezzel kapcsolatban?
    Megjegyzés: Nem vagyok egyetemet végzett, hanem érettségizett.. Egyetemi végzettségű barátaim ne beszéljenek olyan helyekről, mint Anabin, amit csináltak, mert a folyamat nagyon bonyolult és várom a barátok véleményét, mint pl. én, aki siettem a folyamatot. kávézó:)

  • A téma megválaszolásához be kell jelentkezned.