Hozhatom-e gyermekeimet Németországba

ÜDVÖZÖLJÜK AZ ALMANCAX FÓRUMON. MINDEN INFORMÁCIÓT, AMIT KERES NÉMETORSZÁGRÓL ÉS A NÉMET NYELVRŐL, FÓRUUMUNKBAN MEGTALÁLHATJA.
    SEA2019 COLOGNE
    Résztvevő

    Először hadd foglaljam össze a NÉMETORSZÁGBAN TALÁLKOZÓ 1 ÉVES BARÁTOKAT CSALÁDI EGYESÍTÉSMEL házasságom, ILA GELDINIZ első lányom Törökországban kötött házasságomban. Itt dolgozom VOLLZEIT-ben, NEM SEGÍTEM AZ ÁLLAMOT, MIT KELL Tennem, hogy elhozzam a gyermekeimet? Milyen feltételek vannak?

    szívtelen
    Résztvevő

    Menj el a külföldi hivatalba, megnézik a jövedelmi helyzetet, stb., Azt mondod, hogy ha a jelenlegi házastársad és a kettőjük fizetése elegendő a jövőbeli gyermekeik számára, akkor a külföldi lakás ellenőrzi és kiszámítja azt az állam szerinti VS-változékonyságnak. Megmutathatja, simán elhozhatja, ha a gyerekek betöltik a 18. életévüket, akkor nem hozhatják el. Azt akartam, hogy ezt is tudjátok.

    SEA2019 COLOGNE
    Résztvevő

    Nagyon tşk lenne elég a fizetésünk, azt hiszem, összesen 3100 euró bevétel, de szerettem volna még valamit megtudni, amit akarsz, ha fel akarlak készíteni, menj el mellette otthoni sq bakiyolarm csodába, vagy auslandebehorban van az itteni külföldi fióktelepek egy kell alkalmazni a konsolosluktanm a turkiyede

    szívtelen
    Résztvevő

    Honnan. Jelentkeznem kell, információim. Nem, a fizetése elég. Megnézik a lakás méretét, ha nem emlékszem rosszra, akkor 15 négyzetméter legyen fejenként, nem vagyok benne biztos, így elég lesz egy 70 négyzetméteres ház.

    miacollogne
    Résztvevő

    Jelentse az ifjúság helyzetét, és elmondják, mi szükséges

    omerumuten
    Résztvevő

    Grundsätzlich ist es unerheblich, ob der in Deutschland lebende Ehepartner die deutsche Staatsangehörigkeit besitzt oder selbst Ausländer mit Aufenthaltserlaubnis ist. Wenn derjenige hier lebende Ehepartner / Kind deutsch ist, ist der Zuzug im Ergebnis einfacher.

    Általában nem kötelező a család újraegyesítése a gyermektől, nem szükséges a tartózkodási engedély, és nemcsak a gyermek szülei, hanem a szülők is részesülhetnek a szülők részéről a családegyesítésben, ezért én javasoljuk, hogy először keresse meg a gyermek újraegyesítését.

    Ily módon Önnek törvényes jogaként egyértelmű útja lesz, mivel általában be kell tartaniuk a következő bekezdésben leírtakat: „AufenthG 29. § – Familiennachzug zu Ausländern”. Természetesen ezekkel a törvényes jogokkal együtt ők is. minden bizonnyal dokumentumokat szeretnének a gyermekek törökországi felügyeleti jogairól.

5 válasz megjelenítése - 1-től 5-ig (összesen 5)
  • A téma megválaszolásához be kell jelentkezned.