Nehéz ez a német?

ÜDVÖZÖLJÜK AZ ALMANCAX FÓRUMON. MINDEN INFORMÁCIÓT, AMIT KERES NÉMETORSZÁGRÓL ÉS A NÉMET NYELVRŐL, FÓRUUMUNKBAN MEGTALÁLHATJA.
    trhn
    Résztvevő

    Szia barátok,

    Körülbelül 10 hónapja vagyok Németországban, megyek a Deutsch A1 tanfolyamra. A tanfolyam hamarosan befejeződik, de annyi mindent nem értek, hogy nem is tudok rövidet írni. Valószínűleg nem fogom sikeresen átadni azt a 4 szakaszból álló olvasás-írás-beszéd-hallgatást, amelyik a jövő héten vizsgázik. Nagyon mérges vagyok, nem tudom összeszedni a fejemben a kérdéseket. Mindjárt kiborulok .. />:(” title=”>:(” class=”bbcode_smiley” />

    CIPET
    Résztvevő

    Szia.
    Valójában nyelvtana teljesen memorizáláson alapszik. De ne ess kétségbe. A0-től 29 napig kaptam A1-es bizonyítványt memorizálással. Jelenleg Németországban járok a B1 tanfolyamra. Azok, akik nem beszélik az anyanyelvüket, nem tanulhatnak más nyelvet Ha a török ​​nyelvtan szintje jó, a folyamat lerövidül.

    trhn
    Résztvevő

    Szia.
    Valójában nyelvtana teljesen memorizáláson alapszik. De ne ess kétségbe. A0-től 29 napig kaptam A1-es bizonyítványt memorizálással. Jelenleg Németországban járok a B1 tanfolyamra. Azok, akik nem beszélik az anyanyelvüket, nem tanulhatnak más nyelvet Ha a török ​​nyelvtan szintje jó, a folyamat lerövidül.

    Köszönöm a megjegyzést. A németül az a problémám, hogy valójában megértem a szavakat stb., De nem tudom összeszedni a fejemben, nagyon zavaros vagyok hosszú mondatokban. Lássuk, mit mutat az idő

    trhn
    Résztvevő

    Nem volt annyi, mint amennyire a fejemben elképzeltem, levizsgáztam, köszönöm szépen, taps :) yuppie :)

3 válasz megjelenítése - 1-től 3-ig (összesen 3)
  • A téma megválaszolásához be kell jelentkezned.