SZERVEZET B1 EXAM-ban SPRECHEN-ben, a partnerével

> Fórumok > Megosztás a német A1 vizsga, A2, B1, német KPDS, KPSS és más német vizsga > SZERVEZET B1 EXAM-ban SPRECHEN-ben, a partnerével

ÜDVÖZÖLJÜK AZ ALMANCAX FÓRUMON. MINDEN INFORMÁCIÓT, AMIT KERES NÉMETORSZÁGRÓL ÉS A NÉMET NYELVRŐL, FÓRUUMUNKBAN MEGTALÁLHATJA.
    reyyan a
    Résztvevő

    You sind beide am folgenden Wochenende zu der Hochzeitsfeier eingeladen. A Die Hochzeit megtalálható Neuburgban, 100 km-re vonva Ihnen entfernt liegt. Sie waren noch nie in Neuburg und kennen sich nicht aus.

    AUFGABE: Planen Sie gemeinsam, Sie tun möchten volt. Hier sind einige Notizan:

    VERKEHRSMITTEL?


    (zB….mit fahren Wir volt?)

    STADTPLAN?


    (zB… ki a kaufen wir ein Stadtplan?)

    GESCHENK?


    (zB… Was für ein Geschenk?)

    KLEIDUNG?


    (zB… volt ziehst du an? oder ich?)

    TREFFPUNKT?


    (zB……wo und wann treffen wir uns?)

    Példa: 1- Arról, hogyan és mivel megyünk az esküvőre…

    2- Várostérképre van szükség, mert nem ismerjük Neuburgot. Beszélünk a várostérképről, ahol (például die schreibwaren ..), van-e itt írószer vagy sem.

    3- Milyen ajándékot vásárolhatunk (pl. óra, arany karkötő stb.)

    4- Beszélünk arról, hogy mit vegyünk fel az esküvőre ..

    5- Beszélgetések arról, hogy hol és hogyan fogunk találkozni (pl. ... az állomás előtt, a mozi előtt, egy kávézóban ... stb ...)

    reyyan a
    Résztvevő

    vagy valami más: a barátod költözik, és segítesz egy barátoddal. Beszélgetések Ön és barátja között:
    -szüksége van egy járműre a mozgáshoz. hol találja meg az eszközt. (Ezt a vizsgán mondtam. MEİNMANN HAT EİNEN LKW) A feleségemnél van az első kw, ezért azt mondtam, hogy nem kell autót keresni.  :)
    - ahol találkozni fogunk. (wo und wann treffen wir uns?)…. Kérhetünk...
    -A költözéshez kartonra lesz szükségünk. Beszélgettek arról, hol találhatjuk meg. (Ez a karton a tárgy tartalmában volt, és ezt el kellett mondanunk) ..
    Megadnak egy témát a beszélgetésben, és 3-4 szót kell róla mondani, pl. a kártyád, költözés, találkozó, LKW...
    Tehát elmondhatja, ami csak jár a fejében. az a fontos, hogy ne hallgassunk ott. Hogy őszinte legyek, nem nagyon néznek a nyelvtanra. de a csend veszít pontokból, ha egyáltalán nem szólal meg. Tehát a tanácsom mindig beszélgetés.  :)

    reyyan a
    Résztvevő

    Képpapírt is adnak a kezedbe. Azt mondják, mondja el, mit lát itt.
    A hozzám érkezett képpapír: orvos, gyerek, .. az orvos megvizsgálja a gyereket.
    - kérdezték tőlem, hol van ez a hely. Tehát azt mondtam, hogy ez egy kórház vagy egy vizsgálat (das ist ein Krankenhaus vagy ain Praxis).
    Mennyi ideig tart az emberek kivizsgálása? kérdezték .. :) Évente kétszer válaszoltam.
    Szóval barátok, megpróbáltam mindent megmagyarázni a képen. Még a fehér inget is mondtam az orvoson. csak beszélni :).
    -az a másik barátomnál megjelent kérdés: gyógyszertár volt. Egy nő gyógyszerészhez beszél és gyógyszert szed. ezt mondod.

    Az én tanfolyamomon a B1 vizsgára felkészített tantárgy az elővizsgából került elő: két kisgyerek fut. egy gyereknek labda van a kezében. a feltett kérdés: hova futnak a gyerekek? Hol van a labda? (Válasz: a labda a gyermek kezében van. DAS KİND HÄLT DEN BALL İN DEN HÄNDEN)

    A téma, ami egy újabb próbavizsgán felmerült: egy nő gépel valamit a számítógépen. Ott egy asztal. Az asztalon ceruzák, virágok stb. Kérdés: Mit csinál a nő?….Mit látsz a képen?
    Mondhatod, hogy AUF DEM BİLD SEHE İCH EİNE FRAU UND EİNEN COMPUTER (a képen egy nőt és egy számítógépet látok)… leírsz mindent, amit látsz. Ezek a tárgyak a korábbi vizsgákon megjelentek.

    várral
    Résztvevő

    Yasmin testvér, nagyszerű vagy, köszönöm, hogy megosztottad...

    reyyan a
    Résztvevő

    nichts zu danken  :)

    Képpapírt is adnak a kezedbe. Azt mondják, mondja el, mit lát itt.
    A hozzám érkezett képpapír: orvos, gyerek, .. az orvos megvizsgálja a gyereket.
    - kérdezték tőlem, hol van ez a hely. Tehát azt mondtam, hogy ez egy kórház vagy egy vizsgálat (das ist ein Krankenhaus vagy ain Praxis).
    Mennyi ideig tart az emberek kivizsgálása? kérdezték .. :) Évente kétszer válaszoltam.
    Szóval barátok, megpróbáltam mindent megmagyarázni a képen. Még a fehér inget is mondtam az orvoson. csak beszélni :).
    -az a másik barátomnál megjelent kérdés: gyógyszertár volt. Egy nő gyógyszerészhez beszél és gyógyszert szed. ezt mondod.

    Az én tanfolyamomon a B1 vizsgára felkészített tantárgy az elővizsgából került elő: két kisgyerek fut. egy gyereknek labda van a kezében. a feltett kérdés: hova futnak a gyerekek? Hol van a labda? (Válasz: a labda a gyermek kezében van. DAS KİND HÄLT DEN BALL İN DEN HÄNDEN)

    A téma, ami egy újabb próbavizsgán felmerült: egy nő gépel valamit a számítógépen. Ott egy asztal. Az asztalon ceruzák, virágok stb. Kérdés: Mit csinál a nő?….Mit látsz a képen?
    Mondhatod, hogy AUF DEM BİLD SEHE İCH EİNE FRAU UND EİNEN COMPUTER (a képen egy nőt és egy számítógépet látok)… leírsz mindent, amit látsz. Ezek a tárgyak a korábbi vizsgákon megjelentek.

    van képmintád?

    ems2729
    Résztvevő

    először is üdvözlet a barátaimnak, szintén 3 éves vagyok, a hónap végén belépek, hogyan készüljek otthon, várjuk a b1-t pontosan nyert barátok tanácsát.

    YAMANEF a
    Résztvevő

    Ma megkaptam a B1 tanúsítványomat .. röviden mondd meg összefoglalóan, hogyan tudom megtenni, amikor a1-et akarok szerezni? Ha Németországban él, mindenképpen tanulja meg a leckét, és nézzen otthon török ​​csatornákat. Nyelvtanilag igen, ez nagyon fontos, de véleményem szerint sokkal fontosabb az egyértelmű és pontos beszéd. Ugyanakkor, ha szókincse nagy lenne, akkor sem lenne baj. Azt hiszem, nem elég nehéz nagyítani

    (A NÉV ÖSSZEFOGLALÁSA, HOGY TÖRÖK BESZÉLETET ÉS NÉMET BETEGSÉGET HASZNÁLJON, HA FINOM LOGIKUS VAGY, TARZANT TANULJA MEG, AKI NEM volt olyan Egészséges) 

7 válasz megjelenítése - 1-től 7-ig (összesen 7)
  • A téma megválaszolásához be kell jelentkezned.