Hogyan töltötted az első hónapokat Németországban?

> Fórumok > Üzleti és munkavégzés Németországban > Hogyan töltötted az első hónapokat Németországban?

ÜDVÖZÖLJÜK AZ ALMANCAX FÓRUMON. MINDEN INFORMÁCIÓT, AMIT KERES NÉMETORSZÁGRÓL ÉS A NÉMET NYELVRŐL, FÓRUUMUNKBAN MEGTALÁLHATJA.
    ég felvételek
    Résztvevő

    Helló srácok, két hete jöttem Hannoverbe családegyesítési vízummal. Elmentem az első külföldi kirendeltségbe, és regisztráltam a címet, de január 90-re megbeszélték, hogy a 19 napos vízumot tartózkodási vízummá alakítsák át. Úgy értem, csak egy hónap van, és mivel a nyelvtanfolyam vagy valami ilyenkor meghatározódik, otthon ülök anélkül, hogy bármit is csinálnék, és nagyon unatkozom, nagyon elszigeteltnek érzem magam. szerencsére nincs török ​​szomszéd. Tudna nekem javaslatokat tenni, mit tehetek?

    https://www.almancax.com/almanca-aile-almanca-aile-bireyleri-ve-almanca-akrabalar.html

    yenicerixnumx
    Résztvevő

    Először is üdvözöljük a gökce-n

    Ich sage dir nur 3 wörter . Langeweilig langeweilig langeweilig yuppi :)
    Ezek azok a napok, amikor a feje valójában a legpihentebb és egyben a legkényelmetlenebb, amelyet gyertyákkal hív. Miért, miután elkezdte megtanulni a nyelvet, és lassan megismerte a környéket, azt fogja gondolni, hogy hú, amikor elhaladtam.Eleinte olyan vagy, mint egy hal a vízből. Az alkalmazkodási időszak éppen most kezdődött. Szerintem be kell iratkoznia a tanfolyamra, anélkül, hogy elsősorban időt vesztegetne. Ha tele van, akkor ezúttal sokáig kell várnia.
    Először is, azt hiszem, megismeri a környezetet. Gyere ki, mi a helyzet. Igyon egy csésze kávét a legközpontibb helyen. Ismét szerencsés vagy a legtöbbünkhöz képest. Hannover legyen. Kezdje el tanulni a németet. Tanítson magának tanfolyamot otthon. Egy kis magány, némi csend unja egy idő után, de ha hobbinak találja magát, ha talál valamit, ami elvonja a fejét, hamarabb telik az idő. Üdvözöljük újra Németországban.
    Alaposan

1 válasz megjelenítése (összesen 1)
  • A téma megválaszolásához be kell jelentkezned.