A németországi egyetemen tanul

ÜDVÖZÖLJÜK AZ ALMANCAX FÓRUMON. MINDEN INFORMÁCIÓT, AMIT KERES NÉMETORSZÁGRÓL ÉS A NÉMET NYELVRŐL, FÓRUUMUNKBAN MEGTALÁLHATJA.
    Kerim01
    Résztvevő

    barátok.

    Azoknak írok, akik Németországban akarnak élni. Ha a németországi egyetemen tanul, az egyetem végén minden ok nélkül egyéves tartózkodási engedélyt kap. Ha ebben az időszakban munkát talál és hivatalosan rögzíti, akkor munkavállalási engedélyt kap. Természetesen nem kell vállalnom, hogy ehhez kiváló német nyelvre van szüksége. Ha azt mondod, hogy rendben van, megkaptam az engedélyeimet Németországban, de a feleségem nem tudott eljönni. Hogyan fogom magammal vinni? hadd legyek ilyen. Házastársa konzulátusához vagy német belügyéhez fordul. házastársa egy bizonyos időn belül elmegy a tanfolyamra. megtanulja a német és a német kultúrát (ok arra, hogy ne váljon idegenné Németországban)
    Ha ezek végén a tanfolyamot adó csapat jóváhagyja, házastársa engedélyt kaphat. Ha azt állítja, hogy már beszél a nyelven, és a tisztviselőnek nincs jelentése az Ön számára, akkor tartózkodási engedélyt kap. Nincs oka annak, hogy házastársát ne engedjék be Németországba, különösen, ha munkát talál.

    Spenót
    Résztvevő

    Ha a németországi egyetemen tanul, az egyetem végén minden ok nélkül egyéves tartózkodási engedélyt kap.

    Biztos vagy benne…

    fekete & szürke_3
    Résztvevő

    Barátok, van egy problémám, ha valakinek van információja és megosztja az információit, azt nagyra értékeljük. A Törökország gazdasági osztályán diplomáztam, 1 Törökország TR évben, ahol voltam, itt szeretnék főiskolára járni, de legalább jó diplomát szerezhet a Német Kiállításon. Mit tehetek, diplomám egyenértékűségem elfogadja az edilirmit, mester Tudok-e, vagy mit tehetek itt, nem csak pulykát vásároltam, ki tudja értékelni a diplomácia módját? Tegyük fel, hogy itt folytattam tanszékemet egy itteni egyetemen, akkor mit tehetek, mi ennek a tanszéknek a német megfelelője és mit csinál ennek a tanszéknek a diplomája Németországban? Most köszönöm. Ezenkívül nagyon szép az oldal, véletlenül találtam rá, nagyon tetszett.

    dennnis1989
    Résztvevő

    Szia, megkérdezem, most a középiskola utolsó évében járok. Arra gondolok, hogy Németországba megyek uniba, amikor befejezem az iskolámat, és nem kell vízumot kapnom tőle. akadály, örülnék, ha tudna segíteni, köszönöm

    Ertugrul
    Résztvevő

    Üdvözlöm, hogy segítsen abban, amit olvastam a kétéves autópályákon, mint iskolai közlekedési technikus Németországban, amit olvastam, vagy mit tehetek ott a törökországi diplomámban, már hetvenirm kellene

    3,14
    Résztvevő

    -> Kattintson a gombra

5 válasz megjelenítése - 1-től 5-ig (összesen 5)
  • A téma megválaszolásához be kell jelentkezned.