mit csinál egy egyetemi végzettség Németországban

> Fórumok > Üzleti és munkavégzés Németországban > mit csinál egy egyetemi végzettség Németországban

ÜDVÖZÖLJÜK AZ ALMANCAX FÓRUMON. MINDEN INFORMÁCIÓT, AMIT KERES NÉMETORSZÁGRÓL ÉS A NÉMET NYELVRŐL, FÓRUUMUNKBAN MEGTALÁLHATJA.
    oguzhansumerxnumx
    Résztvevő

    Helló barátok, ha a feleségem 2 hónapos terhes, akkor 3 hónap után elmegyünk Németországba, és a gyermeken keresztül kérünk vízumot. A toborzók egyetemi diplomának fognak venni? Vagy hasznos lenne, ha ezeken a szakokon a szakmámhoz közeli munkákban foglalkoznék, azaz irodai pénzügyek, számvitel, emberi erőforrások stb.

    yenicerixnumx
    Résztvevő

    Helló barátok, ha a feleségem 2 hónapos terhes, akkor 3 hónap után elmegyünk Németországba, és a gyermeken keresztül kérünk vízumot. A toborzók egyetemi diplomának fognak venni? Vagy hasznos lenne, ha ezeken a szakokon a szakmámhoz közeli munkákban foglalkoznék, azaz irodai pénzügyek, számvitel, emberi erőforrások stb.

    üdvözlet

    Hasznos lesz egy diploma, de először ellenőriznie kell, hogy a szakmája releváns-e itt. Ez németül anerkenung-ot jelent.Bár nem vagyok teljesen biztos benne, szerintem Németország nem fogja elfogadni azt az iskolát és szakot, ahol tanulsz. Ehhez anerkennung kell. De kutass egy kicsit, talán nem lesz szükség anerkenungra. tessék oldal https://www.anerkennung-in-deutschland.de/html/de/
    Török nyelvű támogatás van. Innen megtudhatja, van-e szakma vagy sem, és vegye fel a kapcsolatot az illetékes hatóságokkal annak biztosítása érdekében, hogy iskolája és tanszéke Németországban érvényes legyen.

    Ahhoz azonban, hogy szakon elhelyezkedhessen, jól kell ismernie a német, sőt az üzleti német nyelvet, különösen a pénzbeli rövidítéseket. Mivel ez egy verbális rész, a munka ezen a ponton közvetlenül a német nyelv tanulására vonatkozik. Addig nem számít, hol dolgoztam, gondoljon csak arra, hogy tudok dolgozni, ez egy nehéz folyamat. Mindannyian szenvedünk e nehézségektől, kivéve azokat, akik készek Németországban dolgozni. Természetesen elvégezheti az itt említett szakmákat, de a szakma időtartama 2 év, a legalacsonyabb 3 év.

    alaposan

1 válasz megjelenítése (összesen 1)
  • A téma megválaszolásához be kell jelentkezned.