Hogyan tanítsak Németországban

> Fórumok > Üzleti és munkavégzés Németországban > Hogyan tanítsak Németországban

ÜDVÖZÖLJÜK AZ ALMANCAX FÓRUMON. MINDEN INFORMÁCIÓT, AMIT KERES NÉMETORSZÁGRÓL ÉS A NÉMET NYELVRŐL, FÓRUUMUNKBAN MEGTALÁLHATJA.
    ozzzyj
    Résztvevő

    Sziasztok, mint aki jelenleg családegyesítési vízumra vár, szeretném megkérdezni, hogy van-e köztetek információja.7.5 éve vagyok angoltanár az államban, de beadom a felmondásomat, ha jövök Németországba. Bár kutattam egy kicsit, de nem találtam teljes körű információt, őszintén szólva kissé zavart voltam...
    Mit kell tennem, hogy angolt tanítsak egy németországi magániskolában vagy intézményben? Csak diploma egyenértékűséggel lehetséges? Vagy van diploma egyenértékűség ezen a területen az én szakterületemen? Nagyon örülnék, ha valaki tudna segíteni 🙏🏻 Köszönöm szépen, taps mindenkinek :)

    fuk_xnumx
    Résztvevő

    Amennyire megértem a tiszt és a tiszt eljön Németországba, hogy egy kicsit jobban gondolkodjon rajta, azt hiszem,

    ozzzyj
    Résztvevő

    Amennyire megértem a tiszt és a tiszt eljön Németországba, hogy egy kicsit jobban gondolkodjon rajta, azt hiszem,

    Le kell mondanom, mert ez családi összejövetel

    yenicerixnumx
    Résztvevő

    Le kell mondanom, mert ez családi összejövetel

    Kicsit más eljárást végeznek itt tanítás céljából. Ehhez azt javaslom, hogy ide érkezése előtt tájékoztasson az anerkennung-ról.
    https://www.anerkennung-in-deutschland.de/html/de/

    Ez az oldal. Beszélhet angolul. Szerezzen telefonos AC információkat és szinkronizálja az oklevelet a lehető leghamarabb. Akkor bárhol dolgozhat, ahol csak akar.

3 válasz megjelenítése - 1-től 3-ig (összesen 3)
  • A téma megválaszolásához be kell jelentkezned.