NÉMETORSZÁGI HÁZASSÁGHOZ SZÜKSÉGES DOKUMENTUMOK.

ÜDVÖZÖLJÜK AZ ALMANCAX FÓRUMON. MINDEN INFORMÁCIÓT, AMIT KERES NÉMETORSZÁGRÓL ÉS A NÉMET NYELVRŐL, FÓRUUMUNKBAN MEGTALÁLHATJA.
    fuk_xnumx
    Résztvevő

    1. [] A kérelmezőnek legalább 18 évesnek kell lennie

    2. [] Alapvető nyelvtan vizsga Eredeti dokumentum és az 2 fénymásolata

    (212 340 49 43 a nyelvvizsga-találkozóhoz). (A Goethe Intézet, a TELC, az OSD vagy a TestDaF tanúsítványai által elfogadott)

    3. [] A kérelmet személyesen kell benyújtani

    4. [] 2 tartózkodási engedély iránti kérelem

    A pályázati űrlapok ingyenesen beszerezhetők a vízumosztály bejáratától a kérelem benyújtása előtt, vagy a konzulátus internetcíméről.
    A dokumentumot teljesen olvasható formában kell kitölteni és a kérelmező kézírásával aláírni.

    5. [] 3 darab biometrikus útlevél kép

    Az utolsó 6-et hónapokban kell visszahúzni, hogy tükrözze az utolsó megjelenést
    * Az 45 XX NUMX mm méretű.
    * Az arcnak tükröződnie kell az elülső részből, a fejed nyitva és a szeme látható

    6. [] Az aláírt útlevél, amely a vízumkérelemtől legalább 12 hónapig érvényes

    Az útlevélben történő vízumkiadás esetén legalább a 2 oldalnak üresnek kell lennie a VISITORS oldalakon

    7. [] A kérelmező nemzetközi születési nyilvántartásának és fénymásolatának eredeti példánya

    (A Nemzetközi Születési Nyilatkozat a Népességügyi Igazgatóságtól szerezhető be)

    8. [] Nemzetközi házassági engedély vagy a németországi házassági hivatal levelének eredeti példánya és fénymásolata

    9. [] A Németországban élő házastárs útlevelének és tartózkodási engedélyének fénymásolata

    Ha a házastárs német állampolgár, be kell nyújtani az útlevél vagy személyi igazolvány fénymásolatát

    10. [] Az egyéni teljes kollektív népesség-nyilvántartási minta eredeti példánya és fénymásolata a kérelmezőnek és házastársának
    A nyilvántartás THOUGHT szakaszát teljesen be kell fejezni.

    (A teljes lakossági regisztrációs űrlapot a lakossági igazgatóságtól szerezheti be)

    11. [] Visa feldolgozási díj 60 Euro

    Vízumdíj kiskorúak számára 30 Euro
    12. [] A vízumkezelési idő több hónapig is eltarthat

    13. [] Útlevél másolata

    Az útlevél képoldalának, az érvényességi oldalnak és a lakosságinformációk utolsó oldalának fénymásolatát.

    Olyan oldalak fénymásolatai, amelyeken azonosító adatok találhatók az e-útleveleken és az olyan oldalakon, ahol vízum van jelen.

    14. [] A régi útleveleket be kell nyújtani, ha rendelkezésre áll

    15. [] A kérelmet az 4 nagykövetségén kell beírni.

    figyelmeztetés:

    Kérjük a 20 vízumszolgálat ajtajánál, a kinevezési idő előtt, csak a pályázó lesz belépve. Adja meg az Ön által elmondott dokumentumokat a kinevezési idő előtt. Ha a dokumentumok hiányoznak, nem kérhet vízumot, a kinevezése megszűnik, és új díjat kell fizetnie. Ugyanez vonatkozik arra az esetre, ha nem tartózkodik az Ankara Nagykövetség által lefedett egyik városban. A box office tisztviselő további iratokat kérhet az alkalmazás alapján.

    A mobiltelefonok, a hordozható számítógépek és a nagy táskák nem vesznek részt a vízumszakaszon, és a bejáratnál nincs jogosultság.

    Mielőtt kapcsolatba lépne a vízumhivatalral, vegye fel a kapcsolatot a vízumügynökségen belüli UPS szolgáltatásokkal, és szerezzen be minden információt az útlevél visszatéréséről.
    Üdvözlettel
    Német Nagykövetség / Konzulátus Vízuminformációs és kinevezési szolgálat

    lenyűgözni
    Résztvevő

    A másik helyre írtam, bár hadd írjam meg itt röviden, részletesen. Miután férjhez mentem egy kedves başvurulup vízummal a németországi házassághoz, hogy ismét Törökországba menjünk, azt találtuk, hogy nincs is külön kérelmünk? A házasságkötés Németországban való kiutazási vízumát követően, miután ott házasodtak, menjen Németországba, hogy engedélyt kapjon a közvetlen munkavégzésre, vagy ha bármi is meghosszabbodna, vagy itt élek, kapcsolatba lépve itt találok egy másik alkalmazást, miután a házasság Törökországba érkezett?

    fuk_xnumx
    Résztvevő

    baybarsin olvastad a cikket már azt mondta, hogy kérhetik a megfelelő magányos sunda nem tud beszélni a nettó otthon vagy fizetés egyes államokban akarnak a fizetés haza ugyanabban az országban akarnak ugyanazt a török ​​állampolgárok, így ha azt szeretné megkérdezni, hogy szeretné megkérdezni, hogy a részleteket a landratsam akarta, hogy elkülönülnek a föld?
    már írták fent Németországban, vagy a szükséges házassági dokumentumokhoz.almanyaya nincs szükség, hogy jöjjön az esküvőre, de nem kell jönnie a1 tanúsítvány nélkül, és az esküvő napja arról, hogy szükséged van a szövegre vagy valami, ha ugyanazt a címet adod meg a németországi esküvőknek.

    Baybars
    Résztvevő

    baybarsin olvastad a cikket már azt mondta, hogy kérhetik a megfelelő magányos sunda nem tud beszélni a nettó otthon vagy fizetés egyes államokban akarnak a fizetés haza ugyanabban az országban akarnak ugyanazt a török ​​állampolgárok, így ha azt szeretné megkérdezni, hogy szeretné megkérdezni, hogy a részleteket a landratsam akarta, hogy elkülönülnek a föld?
    már írták fent Németországban, vagy a szükséges házassági dokumentumokhoz.almanyaya nincs szükség, hogy jöjjön az esküvőre, de nem kell jönnie a1 tanúsítvány nélkül, és az esküvő napja arról, hogy szükséged van a szövegre vagy valami, ha ugyanazt a címet adod meg a németországi esküvőknek.

    .. tényleg beszélek világosan, nedne Nem tudok beszélni, ha van egy törvény .. Itt van a törvény:

    § 28 Familiennachzug zu Deutschen

    (1) Halálos Aufenthaltserlaubnis ist dem ausländischen

    Ehegatten eines Deutschen,
    minderjährigen ledigen Kind eines Deutschen,
    Elternteil eines minderjährigen ledigen Deutsche zur Ausübung der Personensorge
    zu deferred, Wenn der Deutsche seinen gewöhnlichen Aufenthalt im Bundesgebiet line. Sie ist abweichend von 5 Abs. 1 Nr. 1 a Fällen des Satzesban 1 Nr. 2 és 3 zu elhalasztották. Sie soll in der Regel abweichend von 5 Abs. 1 Nr. 1 a Fällen des Satzesban 1 Nr. 1 erteilt werden. Sie kann abweichend von 5 Abs. 1 Nr. 1 személyre szabott személyzetválogathatná az elternteil eines mindenerährigen a Deutsche erteilt werden, wen die familiäre Gemeinschaft schon im Bundesgebiet gelebt wird. § 30 Abs. 1 Satz 1 Nr. 1 és 2, Satz 3 és Abs. 2 Satz 1 a Fällen des Satzes 1 Nr. 1 entsprechend anzuwenden.

    Kalin világosan meg van írva a helyszínen, a folyosó forrása nem biztos, hogy vízumot kell adni .. így a papírkérelmek eljárása, természetesen a német házastárs nem rendelkezik a tranzitforrásokkal.

    fuk_xnumx
    Résztvevő

    baybars testvér A német állampolgároknak sok jövedelmi igazolást kell kapniuk, tájékoztatást adtam nekik, mint barátot, vagy a törvény nem, de a gyakorlatban szeretnének információt szerezni erről a témáról, ezért azt akartam mutatni, vagy nem akarok rosszat mutatni

    mater
    Résztvevő

    Üdvözlöm a feleségem német állampolgár.Jövedelemigazolást kértek tőle.Diák kora óta édesapja 2 éves kezességi szerződést írt alá a közjegyzőnél.Hagen városba adták a külföldiek lakhelyére. .A nagybátyám felesége német állampolgár.Tiszta német nyelvű szakképzést végez.500eu a jövedelme.410eurót fizet bérleti díjat.200euró segélyt kap.Utolsónak kerestek jövedelemigazolást 6 hónap és hozta... és mivel a nagybátyám tud németül, nem hozott semmit sem igazolást, sem vízumot tájékoztatásul.

    EL-TURCO
    Résztvevő

    Ha azt szeretnénk, hogy férjhez Németországban szeretnének kedves ufukcug vágólapra dokumentum nem akarnak ilyen axnumx német tudós esetén bizonyít Ha végzett kérelmezők házasodni pulyka ár! Az ár az ember beszél németül rövid a tiszt elég nehéz oluyor.tecrübeyl kell!
    A fizetés kérdését már törvény rögzíti, ahogy Baybars bátyám mondta! :-)

    fuk_xnumx
    Résztvevő

    Nem akarok a legkevésbé tiszteletlen vagy félreértéseket mondani, vagy nem akarok valamit mondani, de azt mondtam, hogy hallottam, amit az anyanyelvről hallottam az anyától az állampolgárokat ismerő emberek számára, még ha nem is, de ha nem vagyok az ügyben, akkor Isis esetében leszek, de az ügyben vagyok. Nincs szükség arra, hogy a dokumentum ismerje a bátyámat is :)

    kedves ufukcug Németországban akarok férjhez menni, azt akarja, hogy a vágólap Törökországban házasodjon meg a német tudóson. Ha kész pályázók nem akarnak dokumentumot, ezt bizonyítja az if német nyelven beszélő férfi a1! arányában a tiszt elég kemény oluyor.tecrübeyl!
    A fizetés kérdését már törvény rögzíti, ahogy Baybars bátyám mondta! :-)

    a yeliz_orh
    Résztvevő

    Helló itt vagyok egy új tag, hogyan tudok megnyitni egy új fórum témát, kérjük, válaszoljon

    a tarsuslu
    Résztvevő

    fuk_18 testvér, te írtad fentebb, megírtad a kérelmező és felesége teljes népesség-nyilvántartásának teljes számát, például az igazi németet a német házastárs számára (nem török ​​vagy ilyesmi) ... hát mit tegyünk érte ... nincs normális születési anyakönyvi kivonatú ország, nagyra értékelném, ha segítene nekem

    fuk_xnumx
    Résztvevő

    Ha nem létezik török ​​állampolgárság, elég lesz a születési anyakönyvi kivonat, a feleségem néhány tiszta német mintája a konzulátuson elfogadja

    fuk_18 testvér, te írtad fentebb, megírtad a kérelmező és felesége teljes népesség-nyilvántartásának teljes számát, például az igazi németet a német házastárs számára (nem török ​​vagy ilyesmi) ... hát mit tegyünk érte ... nincs normális születési anyakönyvi kivonatú ország, nagyra értékelném, ha segítene nekem

    a tarsuslu
    Résztvevő

    Aligha kellett meghatalmazást adnia a felvételhez vizet annak érdekében, hogy megkapja a pulyka bejáratát és kijáratát? vagy a legegyszerűbb hol lehet megvásárolni vagy megtenni, előre is köszönöm a válaszokat  :)

    fuk_xnumx
    Résztvevő

    Ezt a dokumentumot a tartományi rendőrség igazgatóságának külföldi irodájából kapja meg, de a kirendeltségektől csak a tartományi rendőrség központját kell beszerezni.

    Aligha kellett meghatalmazást adnia a meghozatalhoz. A németországi konzulátus megkapta-e ezt a meghatalmazást, vagy külföldi körökből elvihető-e. Nagyra értékelem az Ön által írt választ. kilépés Törökországba még egy víz lesz? vagy a legegyszerűbb hol lehet megvásárolni vagy megtenni, előre is köszönöm a válaszokat  :)

    fuk_xnumx
    Résztvevő

    tényleges

    a tarsuslu
    Résztvevő

    Sziasztok barátaim Németországba megyek házasodni és a német házassági anyakönyvi hivatal nemzetközi házassági engedélyt akar tőlem.Ma bementem az anyakönyvi hivatalba és nem adják ki.Ha valaki tudja milyen dokumentumokkal a házassági iroda Németországban megköveteli, örülnék, ha tudnának nekem segíteni.

    fuk_xnumx
    Résztvevő

    miért nem adnak

15 válasz megjelenítése - 1-től 15-ig (összesen 62)
  • A téma megválaszolásához be kell jelentkezned.