Kérem, segítsen, ha ismeri a német munkajogot

> Fórumok > Üzleti és munkavégzés Németországban > Kérem, segítsen, ha ismeri a német munkajogot

ÜDVÖZÖLJÜK AZ ALMANCAX FÓRUMON. MINDEN INFORMÁCIÓT, AMIT KERES NÉMETORSZÁGRÓL ÉS A NÉMET NYELVRŐL, FÓRUUMUNKBAN MEGTALÁLHATJA.
    nescaff a
    Résztvevő

    Helló barátok, kedves barátaim, öt év telt el azóta, hogy Németországba jöttem, két éve dolgozom, nincs német nyelvem, mint anyanyelvem 2 hónapja hatalmas munkahelyi balesetet szenvedtem, hatalmas munkahelyi balesetet szenvedtem Rengeteg árucikk esett a lábamon Márványgyárban dolgozom a húsomat összetörtem. Most vettem beteg papírt 6 hétig. Megint hajtok tűzőgépet létrával Nehezen állok le a háziorvosom egy hétig szabadságon volt ideiglenesen másik orvoshoz nézve 30 napos jelentés írt nekem 30.10.2017. bis 30.11.2017. Megkaptam azokat a jelentéseket, amelyeket kaptam. Az egyiket a munkahelyre hagytam, az egyiket a munkahelyre adtam, a másikat pedig a munkahelyre mondtam. hogy egy napon forgattyús papír jött hozzám és később hozzám ment. Újra elküldték a jelentést, mert hibánk volt, reggel újra felhívtam a munkahelyet, azt mondta, újra mentem, a munkahelyről kaptam a jelentéseket, Adtam, hogy a munkahely nem fogadja el ezt a jelentést. Nem tudom, hogyan forgassalak egy hónapig a legújabb, és nem feküdt le megvan a fizetésem 20.11.2017-én adták a kijáratot, aki érti a törvényeket, kérem, segítsen nekem.

    rustemxnumx
    Résztvevő

    Heló, barátom,

    Azt hiszem, bűnös, ha Dr. nem küldte el a jelentését. Ebben az esetben úgy gondolom, hogy meg kellene látnia a munkahelyét Dr. Továbbá, ha nem ér el eredményt, vigyen el az Arbeitstamt-nak egy dokumentumot, és Dr-t a hibáról. Van ilyen helyzet is. Hallom a háziorvosoktól kapott megalapozatlan forgattyúkat. Ha túl sok a főtengely nyomtatása, gondjai lehetnek.

    szívtelen
    Résztvevő

    Helló tesó, először is, hamarosan gyógyulj meg. Az első az, hogy egyetlen munkahelynek sincs joga elbocsátani, mert beteg vagy bejelentése van. Régebben beteg volt, és amikor megkapta a feljelentését, kiszabadították, majd az ügyvéddel a bírósághoz fordultunk, és nyertünk, aztán nem sok pénzt kaptunk. De a helyzeted egészen más, munkahelyi balesetet szenvedett, a munkáltató nagy összegű kártérítést fizet németországi dolgozóinak a munkahelyi balesetek során okozott tartós károk miatt. Az a véleményem, hogy megpróbálnak megszabadulni tőled, mert a cégtől való félelem miatta van. Talál egy jó ügyvédet, és forduljon a bírósághoz, munkahelyi balesetet szenvedtem az ügyvédnél, így az orvos tartós károkat jelentett a lábamon, a cég pedig azt írta, hogy szabaduljon meg tőlem, amikor bejelentettek, és munkahelyi balesetet szenvedtem. , vásárolj tovább, amennyit csak tudsz, nem számít, 1 hónappal és 2 hónappal később a cégnek fizetnie kell értük.

2 válasz megjelenítése - 1-től 2-ig (összesen 2)
  • A téma megválaszolásához be kell jelentkezned.