Kapcsolódó német nyelvvizsga Németországban

ÜDVÖZÖLJÜK AZ ALMANCAX FÓRUMON. MINDEN INFORMÁCIÓT, AMIT KERES NÉMETORSZÁGRÓL ÉS A NÉMET NYELVRŐL, FÓRUUMUNKBAN MEGTALÁLHATJA.
    trhn
    Résztvevő

    Szia barátok,

    Gyerekekkel való családegyesítéssel költöztünk Németországba, és már 7 hónapja. 3 éves tartózkodási engedélyt adtak. Elkezdtem a német tanfolyamot. Az első 6 hetes ciklusnak vége. A második ciklus 2-én kezdődik, insAllah. Nem adtak információt az A19.10.15 vizsgáról. Mikor lesz? Hány pontra van szükséged ahhoz, hogy legalább stb stb stb?

    Azt akarom kérdezni, hogy áll az A1-es vizsga Németországban? Hány pontra van szükséged ahhoz, hogy legalább megszerezd? Mi történik, ha a lehetőségek között érvénytelen pontszámot kapunk a vizsgáról? Örülnék, ha azok a barátok tudnának írni, akik tudnak ezekről a folyamatokról.

    Köszönöm.

    fuk_xnumx
    Résztvevő

    Németországban nincs a1 vizsgád, közvetlenül a b1 vizsgára jársz. és 6 hét alatt meg kellett tanulnod mondani őket. Nem értettem semmit arról a tanfolyamról: Ha egy személy 6 hétig megy a tanfolyamra, és nem tudja, hogy melyik vizsgát milyen okból tegye, vagy kérdezzen a tanfolyamon, vagy nem érti teljesen a magyarázatokat.

    trhn
    Résztvevő

    Nos, ezt mondod, de a német A1/1 könyv elkészült, és az A1/2 könyv elkezdődik. Elmentünk a tanfolyamra és megkérdeztük, hogy lesz vizsga. És azt mondtad: "Nem tudod, milyen vizsgát fogsz tenni."
    Mondd, a német tanár természetesen németül és németül beszél németül. Nos, csak németül tanulunk. Nem normális, hogy nem értem?

    erddinc
    Résztvevő

    Amikor először jelentkezel a tanfolyamra, a házastársadnak azt mondják, hogy testvér

    trhn
    Résztvevő

    Amikor először jelentkezel a tanfolyamra, a házastársadnak azt mondják, hogy testvér

    Azt mondták, hogy regisztrálni mentünk, de a felvételt készítő nőnek nem sok információja volt, és félszegen elmondta.  :-

    fuk_xnumx
    Résztvevő

    Általában egyetlen helyen sincs a1 vizsga, közvetlenül a b1 vagy, amikor a 6. modul befejeződött

    Azt mondták, hogy regisztrálni mentünk, de a felvételt készítő nőnek nem sok információja volt, és félszegen elmondta.  :-

    Kaan
    Résztvevő

    Nos, ezt mondod, de a német A1/1 könyv elkészült, és az A1/2 könyv elkezdődik. Elmentünk a tanfolyamra és megkérdeztük, hogy lesz vizsga. És azt mondtad: "Nem tudod, milyen vizsgát fogsz tenni."
    Mondd, a német tanár természetesen németül és németül beszél németül. Nos, csak németül tanulunk. Nem normális, hogy nem értem?

    Szerintem nincs vizsga az A1 minősítéshez. Amikor az A1 / 1 és A1 / 2 modulok elkészültek, volt egy A1 próbavizsgánk a TELC-től, ez csak egy teszt volt, amellyel megmérhettük az aktuális osztály szintjét, és megnézhettük, hogyan néz ki a B1 vizsga. Gondolom, ezért lehet, hogy részt vesz a teszten.

    Elkezdted a normál b1 tanfolyamot, az a1 könyvvel kezdtél, mert a b1 tanfolyamok közvetlenül a1-től indulnak, és a2 b1 néven folytatódnak. A b1 vizsga letelte után meg fogja csinálni. Normális esetben az a1 bizonyítvánnyal rendelkezők belépnek a nyelvvizsgába, és ennek megfelelően kezdik a tanfolyamot. van, aki közvetlenül a2-ből indul, van, aki b1-ből. Normális, hogy elolvassák azt a könyvet, mert te kezded az elejétől.

    bhawkxnumx
    Résztvevő

    igen pontosan megkérdeztük, b1 könyv, nemet mondtak, azt mondták, hogy az a2 könyv nem volt végleges. Szerintem a rendszer ilyen, ha leteszi a vizsgát és jól csinálja, akkor eléri a b1 szintet, de nem fejezi be a b1-et, mert a könyvesboltban megnéztem könyvsorozatunk b1 könyvét, vannak más témák is.

    eduega
    Résztvevő

    Ne figyelj arra, hogy egyesek mit írnak neked, azt mondják, hogy van direkt B1-es tanfolyam, ez integrációs tanfolyam, de ha akarod, magán-magántanfolyamon is részt vehetsz, A1-től kezdve és annyit haladva, amennyit te. akar...Minden modul végén van egy vizsga.Ha A1 A1,A2 A2,de állami támogatással mehetsz Németországba.Az újoncok ne törődjenek a B1 integrációval,ne stresszeljenek , dolgozz tovább, nem értettem, amikor először jöttem, aztán két év múlva, offentliche dienst alkalmazott lettem, Isten segéljen.

    Azt mondod, ne figyelj arra, amit egyesek mondanak, de rossz információt adsz meg. Ne adjon hamis információt, mintha sokat tudna. Egy barátom családegyesítéssel jött.Kell-e részt vennie integrációs tanfolyamon, akár gyerek révén egyesülnek, akár nem? kell…. Itt ismertetjük a kurzusban oktatott modulokat. Azt mondani, hogy bemehetsz egy magániskolába, és megszerezheted a kívánt bizonyítványt, nem más, mint időpocsékolás. Úgy beszélsz, mintha a magániskolák olyan olcsók lennének, hogy bárki könnyen bejárhatja őket. Nem szükséges az integrációs tanfolyam elvégzése és a bizonyítvány megszerzése? Ezzel az igazolással meghosszabbítják a vízumát vagy sem? Legyünk óvatosak a tájékoztatáskor, és tartsuk be az udvariassági szabályokat a más szálakhoz hozzászólók megnevezésénél...

    trhn
    Résztvevő

    Szia barátok,

    Köszönöm a hozzászólásaitokat. Az A1-es vizsgát 84 ponttal tettem le, köszönöm szépen, taps :) . Jelenleg az A2/1 véget ér. A 29.02.2016. modul 4-én indul Montag napján.
    Az egyik barát azt mondta, hogy privat course, igen, ez igaz, de azt hiszem, nem sokat tudnak az árról. Sehr teuer !!

    Isten segítsen minket és mindannyiunkat ..

    Sok szerencsét, sikert kívánok a jövőbeni vizsgákhoz

12 válasz megjelenítése - 1-től 12-ig (összesen 12)
  • A téma megválaszolásához be kell jelentkezned.