Német sms, üzenetek, szép szavak németül

> Fórumok > Német beszédek, szép szavak, versek, történetek, német üzenetek > Német sms, üzenetek, szép szavak németül

ÜDVÖZÖLJÜK AZ ALMANCAX FÓRUMON. MINDEN INFORMÁCIÓT, AMIT KERES NÉMETORSZÁGRÓL ÉS A NÉMET NYELVRŐL, FÓRUUMUNKBAN MEGTALÁLHATJA.
    nalanw
    Résztvevő

    Hier könnt ihr eure sms schicken hal meg euch gefällt ..
    Születésnapi üzenetek:

    Wünsche ICH dir ein Leben, welches ist így wie die Sonne heisse, welches ist így klar wie der Schnee, unverfälscht und welches ist rein Herzlichen Glückwunsch zum geburstag.

    Kellemes, tiszta életet kívánok neked, olyan tiszta, mint a hó ... olyan meleg, mint a napsütés.


    Inder Küche? Im Bad? Az 40 az esküvő lecserélője, az Alan Gute-nek köszönhetően az Autoschlüssel zuletzt war!


    A konyhaasztalon? 40 la együtt egy nagy munka (siker) autó kulcsot, hogy emlékezzen arra, hogy hol volt az utolsó hely ... Boldog születésnapot ..


    Üzenet a szerelemről

    Az esztendõ a Sonne-die bist du!
    Es gibt nur ein Mond-der bist du!
    Az esztétika nagyszerűen zajlik!
    Für mich bist du einfach alles


    Csak egy nap van ... oh te!
    Ez csak egy hónap ... .. te vagy!
    Csak egy nagy szerelem van ... ..érzékeny
    Te mindentek vagy nekem (mindent érzékeny)

    WARTEN ...... mit der Hoffnung a nyugalomban
    WARTEN ...... .mit dem funken a mir
    WARTEN ... nur auf dich zu warten
    Meine Liebe
    Ich warte bis in die UNENDLICHKEIT ::


    VÁRJUK ... ... reménykedve
    VÁRJUK ... ... a szikrázódat
    Várakozás ...... csak vár rád
    Askim
    Várok örökre

    nalanw
    Résztvevő

    AN DEM TAG; DEM ICH DICH AN DER W KENNENLERNT Schönste A meinem LEBEN .... : - *

    Az a nap, amikor tudtam, hogy az életem legjobb napja voltál.

    ICH LIEBE DICH NÉLKÜL DICH NICHT VERLIEREN
    DU BIST MEIN LEBENLANG MEINEM HERZBAN

    Szeretlek és nem akarok elveszíteni
    Amíg élek,


    DU BIST WIE EIN A TEIL VON MIR
    ICH GEORGE EWIG DIR

    Olyan vagy, mint egy darab
    örökre az örömöd ...

    Freunde sind wie sie nicht immer sterne. Volt kannst sehen, dass sie aber du weisst wenn du sie sind immer in brauchst ...

    A barátok olyanok, mint a csillagok, nem mindig látsz, de tudod, hogy mindig szükség van a géppel

    nalanw
    Résztvevő

    Deine Liebe und Wärme erfüllt meine geheimsten Sehnsüchten és Wünsche.ich bin für immer DEIN

    Azt álmodtam, a szeretet és a melegség az én teljesítő én legtitkosabb vágyait és a vágyak ... Mindig a seni

    Manche Menschen machen die Welt besonders, a dem sie sind einfach nur in ...

    egyesek csak a világot sajátos lényekkel teszik ...

    erlauben einem verrückten dich zu kussen aber,
    erlaube einem kuss niemals dich verrückt zumachen

    Hagyja, hogy egy részeg megcsókolja magát, de
    ne hagyd, hogy egy csók megőrüljön

    nalanw
    Résztvevő

    Ich Wünsche DR: Freude egy jedem Tag, Engel auf einem Weg jedem, ein Licht und in Jeder Dunkelheit einen Menschen, der liebt dich, Denn ES du hast verdienter.

    Kívánok minden nap örömet, angyal minden útra, világosság minden sötétre és egy olyan ember, aki szeret téged, mert megérdemled.

    Nazira
    Résztvevő

    Wenn Du jemals ganz alleine bist,
    und niergends einen Ausweg siehst,
    dann sende eine A Träne zu mir,
    denn egal volt passiert,
    ich helfe Dir!

    Ha teljesen egyedül vagy,
    és nincs hova gondoskodni,
    küldjön nekem egy pszeudo
    Bármi történt is tegnap,
    Segítek neked.

    Nazira
    Résztvevő

    A városban és az Anruf aus dem Himmel bekommen,
    Sie vermissen einen Engel,
    keine Angst ich hab Dich nicht verraten!

    A telefon eljött hozzám az égből,
    egy angyal elvész,
    ne féljetek, hogy nem adtam át.

    nalanw
    Résztvevő

    Schlaf meine Engel.Träume von mir in dieer Nacht.Den dann träume ich von dir és a lyuk a Traum zu mir

    Tegnap látni fogom az álmokat, tegnapi álmokat látok, és éjszaka elviszlek az álomba.

    Wenn ich könnte, ich würde fliegen, um bei dir in Örmény zu liegen

    Egert akartam repülni, hogy aludni tudjak a karjaiban

    :-[Komm zu mir,zieh deine Hose und deine Unterwäsche aus.Setzte dich auf mich drauf und geniess es,bis es dir kommt!DEIN WC 😮

    nalanw
    Résztvevő

    A szerelem gondolkodni, 
    Megosztás a szerelemben, 
    A szerelem egy mosoly, 
    A szerelem mindent! 
    Boldog nap a szerelmeseinek ...

    Liebe ist, nachzudenken, 
    Liebe ist, zu teilen, 
    Liebe ist, zu lächeln, 
    Liebe ist alles! 
    Schönen Valentinstag ...

    nalanw
    Résztvevő

    Még akkor is, ha a távolságok nagyok 
    egy ölelés szeretetet, meleg üzenet 
    egyesítsd a szíveket... 

    Auch wenn die Entfernungen gross sind, 
    ein Schoß voller Liebe, eine warme sms 
    vereint Herzen…

    nalanw
    Résztvevő

    Élni vágyakozás nélkül, vágyakozás szerelem nélkül, szerelem nélküled! Ne felejtsd el, hogy szeretni nem azt jelenti, hogy mindig együtt vagyunk, hanem veled lenni akkor is, ha nem... Lehet, hogy ezen a Valentin napon nem leszek veled, de a vágyakozásom és a szerelmem mindig veled van. Szeretlek! 

    Das leben geht nicht ohne Sehnsucht, die sehnsucht nicht ohne liebe, die Liebe nicht ohne dich! Vergiss aber nicht das “sich lieben” nicht bedeutet das man immer zusammen ist, das auch wenn du fehlst bei dir zu sein…. Vielleicht bin ich diesen Valentinstag nicht bei dir, aber meine Sehnsucht, meine Liebe zu dir ist immer bei dir. Szeretlek!

    nalanw
    Résztvevő

    Ha tudom, hogy hány kilométer van, akkor mindig velem van, az elmém és a szívem.
    Annyira szeretlek - mindig!

    Auch wenn viele Kilometer zwischen uns sind, így a weiß ich doch, daß du immer bei mir bist. A meinen Gedanken und meinem Herzen.
    Ich liebe dich über alles - für immer!

    nalanw
    Résztvevő

    Ich hab Dich geliebt und im Herzen getragen. Nun bist du verrutscht és liegst mir im Magen.
    Szeretlek és magammal viszem a szívemben, de te jössz le, és a gyomromban állsz.

    Ich liebe Dich allein, es sein soll keine andre, andre soll es werden keine, Solange ich auf Leben.

    Csak szeretlek, nem szabad más, nem is lesz más, amíg élek

    363185pb.gif

    nalanw
    Résztvevő

    Jemand braucht deine Liebe és jemand braucht dich! Voltunk: Dieser Jemand bin ich !!
    Valakinek szüksége van a szerelmére, és valaki szüksége van rád, tudod, hogy én vagyok

    De auf meiner Haut Hände zu spüren, hogy wie ist denn nur eine Reise ins Paradies- dem Himmel így nah sein kann man dort!
    Csakúgy, mint egy utazás ebben a paradicsomban a bőrrel érintkező kezekkel, tegnap, csak annyira közel lehet a felhőkhöz.

    Hé…..lächle doch mal……….. genau so………..süss…..wenn du dich jetzt sehen könntest….. wüsstest du, warum ich nur dich liebe!!
    Hé……….mosolyogj………..ennyi…………..édes……ha látnád magad………….tudnád……….miért csak téged szeretlek

    Das Wort liebe bedeutet: Laß mich nie allein, ich will immer bei dir sein. Ewig wollen wir zusammen sein. Bleib mir immer treu. Es soll immer Frieden sein
    A szeretet jelentése: Ne hagyj békén, mindig melletted akarok lenni. Örökké együtt akarok maradni. Legyél hűséges hozzám. Mindig kell lennie a szabadságnak.

    Ich… Ich will dich… Ich will dich nie… Ich will dich nie im… Ich will dich nie im Leben… Ich will dich nie im Leben verlieren!!!
    36221fg.gif

    nalanw
    Résztvevő

    Ich liebe Dich von ganzem Herzen, ohne Dich ist mein Herz viel schmerzen!
    Szeretlek minden szívemmel, a szívem nélküled fáj ...

    N sitz ICH bin hier und allein, warum kannst du bei mir nicht sein? ich sehn mich so nach dir, deswegen kommt die Sms von mir! ICH LIEBE DICH !!!

    És itt ülök egyedül, miért nem lehet velem? Annyira szeretlek özledim.b hagyta ezt az üzenetet sana.s NEW !!!

    nalanw
    Résztvevő

    Üss a tőrbe a szívemben, mindig maradj ilyen, ne menj túl mélyre
    Mert ott vagy szerelmem!



    2. Verzió:
    Üsd a tőröm a szívemhez, hadd ragyogjon a szívem.
    Ne menj túl mélyre, mert ott vagy, kedves!

    Stosse from Dolch in mein Herz, lass es so stehen, aber steche ihn nicht zu tief rein, denn four bist DU meine Liebe!



    2. verzió:
    Stosse a Dolch-tól in mein Herz, mein Herz soll auseinander reißen.
    Aber steche ihn nicht zu tief rein, denn four bist DU mein Schatz.

    nalanw
    Résztvevő

    Nincs helye a szívemben baska cicege,
    Tegnap megtámadod a szív gyökereit.

    Es gibt keinen Platz für eine weitere Blume in meinem Herzen,
    denn du hast deine Wurzeln az én meinem Herz geschlagen.

    Gondoljon rám minden esőben,
    A tegnapi csepp egy csók.

    Denk auch bei Regen zärtlich egy mich,
    denn jeder Tropfen van ein Kuss für Dich.

    44ak.png

15 válasz megjelenítése - 1-től 15-ig (összesen 77)
  • A téma megválaszolásához be kell jelentkezned.