Interjú német nyelven

> Fórumok > Német beszédminták > Interjú német nyelven

ÜDVÖZÖLJÜK AZ ALMANCAX FÓRUMON. MINDEN INFORMÁCIÓT, AMIT KERES NÉMETORSZÁGRÓL ÉS A NÉMET NYELVRŐL, FÓRUUMUNKBAN MEGTALÁLHATJA.
    wiccantrxnumx
    Résztvevő

    Barátok, német házi feladatom. Interjút kell vennem valakivel. De nehezen teszek fel német kérdéseket, másfél év telt el azóta, hogy elkezdtem németül tanulni. Nincs sok szókincsem, amikor megnézem a szótárt, és nem tudom, melyiket használjam. Tudsz segíteni nekem?

    3,14
    Résztvevő

    –> Mi az interjú tárgya? Kik között zajlik majd? Hír vagy műsor? Ha még szükséged van rá, mondd el ezeket, írok neked egy szép interjút, ha Isten is úgy akarja.

    a türkkız
    Résztvevő

    Szia . Most csatlakoztam az oldalhoz. :) Írni akartam a csevegés rovatba, de elvesztettem az oldalt, mert azt mondtam, ide kell írnom, remélem, hogy valaki válaszol, ha meglátja :)

    3,14
    Résztvevő

    –> Üdvözlünk az oldalon. Ez a téma címe Németül beszélgetünk. Ez a téma címe Törökül is beszélgetünk. Az első kérdésemet felteszem, hogy lássam és megválaszoljam a kérdést itt kattintson. :)

    mathmazhel
    Résztvevő

    Nekem is van interjúm házi feladata. Nem tudom megtenni. Tudna nekem segíteni? :( Az interjúm egy tanárral lesz,mármint a tanárral én kérdezek és ő válaszol.Meg tudod csinálni nekem?Csütörtökön lesz az interjú ezért legkésőbb holnap meg kell csinálnom.Kérlek segíts : angyal: okey:) kávézó:)

    3,14
    Résztvevő

    –> Testvér, készítsd el törökül, egy órán belül lefordítom németre. Ma nincs időm, de holnap meglesz. Küldje el nekem személyesen vagy e-mailben. Vagy írj ide. Nem számít, amíg az Ön számára látható. ;)

    a türkkız
    Résztvevő

    Neked is tudok segíteni ;)  taps:) taps:) tánc:)

    3,14
    Résztvevő

    –> Ennek a segítőkészségnek nincs vége! taps:) Gratulálok neked, Willkommen im Club! taps:)

    a türkkız
    Résztvevő

    danke :haha: :haha:

    3,14
    Résztvevő

    –> Nem könnyű egy 3,14-esnek megjelenni egy oldalon. taps:)

    a türkkız
    Résztvevő

    Török lány is :zopa: :haha: :haha: :haha:

    3,14
    Résztvevő

    -> Igen!! Ki mondta a török ​​lány nevét? :zopa:

    a türkkız
    Résztvevő

    taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaiiiiiiiii telepítés ;) történt valami :zopa:

    3,14
    Résztvevő

    –> Nos, meg akartam kérdezni tőlük, hogy hogyan, uram::) :Haha:

    3,14
    Résztvevő

    –> Hadd szeressem a félelem szemét. :Haha:

    a türkkız
    Résztvevő

    hahahahah :haha: :haha: Így van, szerintem én is félek, naaaaaaa megcsinálom, nanana offoff:) :haha: :haha:

15 válasz megjelenítése - 1-től 15-ig (összesen 62)
  • A téma megválaszolásához be kell jelentkezned.