NÉMET KURZUS PROBLÉMA

ÜDVÖZÖLJÜK AZ ALMANCAX FÓRUMON. MINDEN INFORMÁCIÓT, AMIT KERES NÉMETORSZÁGRÓL ÉS A NÉMET NYELVRŐL, FÓRUUMUNKBAN MEGTALÁLHATJA.

    NOVEMBER KÖZÖTT VAGYOK A TANFOLYAMON, SZÜKSÉGESEN KELL Tennünk A1, A2 és B1. 1 HÓNAP LETT A VIZSGÁRA, DE MÉG FÉLRE VAGYUNK A2. A VIZSGÁT LEHETŐ NAGYON NEM LEHET VÉGZNI. 45 év felett 28-ös próbavizsga voltunk. Kaptam a levelet és a beszédet kivéve. NEM TUDOM, HOGYAN HASZNÁLJÁK A RENDSZERET, DE MINDIG MINDENKÉNT PONTOKAT adunk a LESEN-en. Legalább 2-at kell kapnom ebből a két vizsgából a B33 kapása érdekében. NEM ADOTT BESZÉLÉS ÉS ÍRÁS. Ha nem tudok elég pontot kapni HOREN-ból és Lensenből, akkor azt betűvel és beszéddel is kiegészítheti - mondta HOCA.

    EZ EGY NULL RENDSZER. NEM TUDTUNK GYORSAN TANULNI A TÁRGYÁKAT, MERT ALACSONY AZ ÉVFOLYAM, AZT AKARJÁK, HOGY AZ A2 TELJESÍTÉSE ELŐTT B1 VIZSGÁT TEGYÜNK. ESIM AUSLANDERBEHORDEYE ÍRJ LEVELET ÉS PANASZTANFOLYAMOT. 5 HÓNAPOS KÉPZÉSRE VÉGZETTEM HIába. HA NEM LEHET A VIZSGA MÉG ISMÉT 5 HÓNAP... MI A RENDSZER NEKED? MILYEN TÉMÁK VAN A B1-BEN? Azon gondolkodom, TALÁN OTTHON DOLGOZOK, ÉS FEDEZEM AZ ÉHEM

    MuhaяяeM
    Résztvevő

    Ha a német tanfolyam helyszínéről és nevéről is információt szolgáltat, akkor már tájékoztatja és figyelmezteti a többi tagot és látogatót.


    plauen-euro Schule…

    netalman szerint
    Résztvevő

    Helló,

    A németországi kurzusokon a kurzusra való felvétel előtt egy helyezési tesztet adnak, gondolom ezt itt sem veszik figyelembe. Ez Németország államától függően változik. Míg egyesek 3 éves türelmi időt adnak, és nagyon lassan tanítják a kurzusokat, és bár a német nyelvet a kezdetektől az A1-es bizonyítvánnyal rendelkezőknek is tanítják, egyes államokban azt mondják, hogy "hozd magaddal a B1-es bizonyítványodat 1 éven belül, vagy mi nem adok neked ülést."

    Barátok, annyi panaszt kapunk, hogy ezt elhiszem; Törökország megvizsgálja ezeket a hibákat, de nemzetünk: "Bármi is megy elég jól Németországban, vagy ha egy pillanattal ezelőtt költöztünk, menjünk, nézzük meg, hogy ő is nevetséges tanfolyamokra megy, mind elölről. Vannak olyanok is, akik alig tesznek le vizsgát a 8. próbálkozáson, ami nagyon egyszerű anélkül, hogy elegendő infrastruktúrája lenne. Ennek oka a téves választás a tanfolyam kiválasztásakor. És amikor Németországba megyünk, sok panaszt hallunk, amikor a barát panaszkodott, Németország az orrukból származik, a tanfolyam félelmetes álmokat lát. Mivel a német tanárok csak németül beszélnek, és magyarázatot adnak egy lassú nyelvtanra is, amely távol áll a nyelvünktől. És természetesen azt gondolják, hogy az A1 tanúsítvánnyal rendelkező személy természetesen látta és megtanulta ezeket a tantárgyakat. De mivel van egy gyorsított - HANG ELŐKÉSZÍTÉSI TANFOLYAM -, amelyet úgy készítettek elő, hogy a vizsga kérdéseire nem látta a válaszokat, anélkül, hogy valóban látta volna, amikor Németországba megy, mondjon példát, amikor azt mondja, ami 2-szerese 2-nek, anélkül, hogy tanulna 2222 22222. alkalommal rémálommá válik. Sajnos ilyen problémák akkor merülnek fel, amikor a különböző iskolai végzettségű és korú embereket egy osztályba töltik, mint itt. Én, kérlek, ne haragudj, Törökországban vagyok már németül, itt tanulj meg mindenkit. Legyen 30% -os statisztikai adat vagy Anna-levél, Liz levele azt mondta, hogy a memorizálás miatt a név nagyon sok ágat végzett. a világot, ahogyan imádság tanfolyamot tart.

    Kicsit eltérek az általad leírt helyzettől. Isztambulban szereztem a1 bizonyítványt, tanárunk nagyon jó volt, a tanfolyamon mindent megtanultunk. Azóta próbálok megtanulni németül, mióta ideértem. Tudom, mennyire fontos és szükséges a német nyelv megtanulása ahhoz, hogy Németországban éljek. Kelet-Németországban élek, akárcsak a nagyvárosokban, keveredem a törökökkel, és hanyagul tanulok németül. Lásd a hőmérsékletemet.

    Ami a tanfolyam tárgyát illeti, nem volt más lehetőségem enni. Nem nyitnak órát 20 ember nélkül. Idén egyetlen tanfolyamot sem nyitottam magam közelében. Minden nap 4 városba járok. 3.5 órán keresztül úton vagyok. Hajnali 5-kor kelek, és este 4-re jövök haza. csak tanulj németül, hadd csináljam jövőre b2- c1.

    Amikor elkezdtük a tanfolyamot, ők határozták meg a szintet. Az a2-ből indultam. A tanfolyam megkezdésénél megkérdeztem, hogy a b1 elkészül, igent mondtak. de amikor a tanár ilyen lassan beázik, akkor csak a1 és az a2n felére nedvesedünk. A hónapunk b1 vizsga lesz, de b1 néven nem tanultunk semmit.

    Most helyesen panaszkodom erre a tanfolyamra? Évek óta nem élek itt, hadd vegyem a b1-et, mielőtt megkapom az órákat. Volt egy próbavizsgánk, nem értettem semmit.

    reyyan a
    Résztvevő

    Barátom, tavaly letettem a B1 vizsgát. Információt adhatok arról a tanfolyamból, amin részt vettem. Tanfolyamot végeztem a VHS-n, a Volkhochschule-ban. először próbavizsgának vetettek alá minket. A vizsga eredményeként ugyanabban az osztályban folytattuk azokat, akiknek jó osztályzata volt vagy sem, és 3 különböző tanárunk volt. Rövid idő alatt mindenki szintje elérte ugyanazt a szintet. befejeztük a HUEBER A2 könyvét. Mármint nem láttunk B1 könyvet. csak másfél hónappal a vizsga előtt a tanárok folyamatosan próbavizsgát adtak nekünk. nemcsak Hören és Lesen, hanem másfél hónapos próbavizsgára tették HÖREN-t, LESEN-t, SCHREİBEN-t és SPRECHEN-t, mintha mi lennénk az igazi vizsgán. Az első vizsgán megszerzett érdemjegy szinte olyan volt, mint az eredményed. Láttam, hogy a szintem folyamatos próbálkozások eredményeként emelkedik. sokat dolgoztunk a levélben. Szinte minden nap tantárgyakat adtak és leveleket írtak, próbaleveleinket kiértékelték és osztályozták. Amikor megint sok van, az osztályzatok emelkednek. az embereknek is van tapasztalata.
    Még a SPRECHEN részt is elvégezték, mint egy igazi vizsgát. Illusztrált papírokat adtak nekünk, és leírtak minket a látottakról. Két emberrel közösen szervezték meg. Például egy barátunk születésnapjára készítettünk tervet. A tanárok kérdéseket tettek fel nekünk. bemutatkoztunk. Ezek olyan próbavizsgák voltak, amelyeket mindössze másfél hónap alatt adtak át nekünk. Ezekkel a próbavizsgákkal léptem előre. Nem értem, hogy a tanfolyamod miért nem ad még mindig próbavizsgát. Oké, nem dolgoztuk fel a B1 könyvet.
    De kölcsönkértem a könyvtárból HUEBER és SCHRITTE B1-es könyveit. Otthon dolgoztam bennük. Levélmintákat írtam, amelyeket a VHS tanított nekünk. 18 egység. nézz oda, ha akarsz. mert a levél tárgyai eggyel felfelé és lefelé ugyanazok. A sprechen részben írtam.
    Azt is mondom, hogy most B2-t csinálok. de a könyvünk B1.

    Meg akarom adni a B1 témáit, vagyis a szükséges tárgyakat a vizsgára való felkészüléshez.
    A levél legfontosabb kérdése a kötőszók. szóval hány a mondataidban NEBENSATZ a HAUPTSATZ-szal, és a két mondatot összekötő kötőszók (weil, dass, denn, oder, trotzdem, obwohl, deswegenMaguk a tanáraink mondták, hogy ha …stb.-vel mondasz, akkor onnan adják a legtöbb pontot.

    egynél Aktív mondatok passzív mondattal Összpontosítson a témákra. Mivel a passzív mondat nagyon szükséges a levélben.
    IDŐK: jelen idő (prasens), múlt idő (perfekt vagy prateritum) Inkább a tökéletességre koncentráltam. nekem könnyebbnek tűnik. a jövõ idõt nem nagyon használják. a prasen elegendő, mert jelen van és jelen is van.

    cikkeket. nominativ, akkusativ, dinamikus és genitív állapotok. gravitáció bizonyos cikkekkel és határozatlan cikkekkel
    r. Melléknévi ragozás (pl .: das KLEINE fajta) 

    és PROSZÍCIÓKAL HASZNÁLT MÓDOK Javaslom, hogy jegyezzen meg. Ha tudod, melyik igének melyik elöljárója van, megkönnyítheted a mondatokat.
    FÜR GARANTİEREN, AN ERİNNERN, UM (SİCH)BEWERBEN, UM(SİCH)KÜMMERN, MİT (SİCH) TREFFEN…… stb.
    Vannak vizsga minták a geothe netről is. ott kipróbálhatja magát.
    Ha bármilyen problémája van, kész vagyok segíteni, amennyire tudok. Megvannak az erőforrásaim, amelyekkel a tanfolyamon dolgoztam. Sok szerencsét.

    Nagyon köszönöm az írást. Most tanultuk meg a baglaclar-t. Az elmúlt héten újat tanultunk a jelzőkről. Még csak félúton vagyunk. Praeteritum nem lettünk nedvesek :) nem vizesedtünk meg a Genetivben. ilyen passzív mondatokat mutattak és elfogadták.

    Ami igazán fontos, az az, hogy horenben és lesenben legalább 45-at kell elérnünk a 33-ből. A levél és a beszéd csak véleménynyilvánítás lesz. Mi nem kapunk pontokat, mint te. Például Lesenben és Horenben 1 pontot kaptam, levelekkel és beszédekkel egészítenek ki 30 pontot. Már adnak 3 levelet. egy szint a2, egy szint b2. Ha az A1-t választod, bármilyen ügyes és átfogó is a mondatod, egy A2-es betűt fogsz írni a fejedben...

    Én vagyok az osztály legújabb tanulója. Mindannyian külföldiek, legalább 3 év gyakorlattal. Ennek ellenére 1 hónapig hiába tárgyaltuk a kérdést. Mi van, ha most befejezzük az A3-t… Megpróbálok egyedül is csinálni valamit, meglátjuk jó lesz-e a vége.

    18 levelet ismerek, én diktáltam, mindegyiket megpróbálom magam megírni. Őszintén szólva, már nem vagyok a küldetésemben, arra törekszem, hogy hagyjam a pályát először befejezni, mert nagyon fáradt vagyok.

    5 hónapja minden nap 5 órakor ébredek és hóban, sárban ücsörgök az utakon, azon gondolkodva, hogy majd megtanulok németül, de most látom, hogy hiábavaló volt az egész. A kurzus végén eltávolítjuk és reklamálunk minden olyan témát, amellyel foglalkoztunk. Még a befizetett pénzem sem érdekel. Nagyon jól tudom, milyen nehéz naponta 4 várost elmenni innen busszal vagy vonattal. ezeket nem hagyom neked...

    Hála Istennek, az isztambuli tanárom olyan jó volt, a tőle tanultak lettek az alapok, az első 3 hónapban megismételtük amit tanított... A legjobb az egészben, hogy jövő hónapban meglátjuk az eredményt..

    Köszönöm a segítséget... oké :)

    Bthnkdgn
    Résztvevő

    A német nyelvtanfolyamokon a legnehezebb a B1. Valójában az A1-ben és az A2-ben nem szerepelnek olyan tárgyak, mint a genetika vagy a passzív, és a B1-ben nagyon nehéz dolgom volt. 3 hónapig jártam a tanfolyamra, későn kezdtem a tanfolyamot, reményem sem volt a továbbjutásra, de írásban korlátozottan tudtam jól beszélni és megkaptam a B1 bizonyítványt.

    hamburgban

    Lesen / Horen

    schreiben

    A Sprechen nevű szakaszok szerint osztályozva

    Például megkaphatja a sprechen b1 hören a2 jegyzetet, majd meglátja azt a részt, amelyet nem tudott újra átadni.

    Alig mentem át.Mivel 1 hónapig jártam a B3 tanfolyamot most kezdem a B2 tanfolyamot.Azt mondják a B2 nagyon nehéz.Őszintén szólva A1 és A2 a sztori.Németországban minimum B1 és B2 kell és még a B1 sem elég néhány szakképzéshez és álláshoz.


    Pontosan egyetértek veled. A b1 nem elég, a helyes német nyelvhez legalább b2 kell. Itt senki sem talál hőt beszélgető macskával. csak a török ​​cégek adnak hőt. sok szerencsét

    Mehmet tud
    Résztvevő

    szia, kaptam egyéves foglalkozást, és a külföldiek rendőrsége azt mondta, hogy a B1-re is el kellene mennem a tanfolyamra. Volkshoch Schule-nak adott egy dokumentumot a regisztrációhoz. El kell mennem a Volkshoch Schule-hoz? Például, ha regisztrálok valamelyik Goethe németországi fióktelepre, és elfogadják-e a kapott B1 tanúsítványt?

    Valaki tud erről a témáról?

    köszönöm

    Nem ismerem az állam rendszerét, de onnan adtak egy diákot, mondták gorsurun.Már itt 1 tanfolyamot nyitottak a külföldiek hiánya miatt. de ha hamarabb fáj, elmennék hozzá. Magam választanék a listából.

    A listában, amelyet adtak nekem, nincs goethe, a barátomnak csak VHS és euro schule van. Elfogadják-e Goethét? Mit csinálnak? Azt hiszem, megkérdezed tőle, mi lesz a pénzed

    netalman szerint
    Résztvevő

    HELLO,

    A VOLKSHOCHSCHULE NAGYON JÓ INTÉZMÉNY. LEGALÁBB GETÉN. MÉG HA NÉHÁNY TANÍTÓ GETÉBŐL TÖRTÉNIK, SŐT A NYELV ORVOSOK IS A TANÍTÓKBAN. AZ INFORMÁCIÓK.

    Ha most nem sikerül a vizsgám, akkor meg kell várnom a VHS megnyitását, nincs más hátra...

    Egyébként mennyi időbe telik a b1 tanúsítvány megszerzése? 2014-ig vagyok a vízum. Ez idő alatt kell szednem, vagy tud valaki róla korábban ???

    saaleszk
    Résztvevő

    Halke-ból indultam, hogy valahol elkezdhessek németül tanulni
    Ha bármi javulás történik, a jövőben speciális tanfolyamokat alkalmazunk…

    reyyan a
    Résztvevő

    Ha most nem sikerül a vizsgám, akkor meg kell várnom a VHS megnyitását, nincs más hátra...

    Egyébként mennyi időbe telik a b1 tanúsítvány megszerzése? 2014-ig vagyok a vízum. Ez idő alatt kell szednem, vagy tud valaki róla korábban ???

    2014-ig kell szedned. Most nem kell megvenned. De amikor 2014-ben elmegy a találkozóra a vízumnapon, rendelkeznie kell B1 bizonyítvánnyal, vagyis határozatlan idejű tartózkodási hellyel kell rendelkeznie. Ha a B1 nem létezik, akkor is adnak munkameneteket egy bizonyos ideig. 

15 válasz megjelenítése - 1-től 15-ig (összesen 23)
  • A téma megválaszolásához be kell jelentkezned.