Német szójegyzékek

> Fórumok > Német beszédminták > Német szójegyzékek

ÜDVÖZÖLJÜK AZ ALMANCAX FÓRUMON. MINDEN INFORMÁCIÓT, AMIT KERES NÉMETORSZÁGRÓL ÉS A NÉMET NYELVRŐL, FÓRUUMUNKBAN MEGTALÁLHATJA.
    mc45
    Résztvevő

    Hello barátok!

    Ebben a részben remélem, hogy barátaink, akik németül tanulnak, megosztják az általuk készített vagy összegyűjtött és megjegyzett szavakat.

    Először is azt kell mondanom, hogy az általunk megosztott szavak a leggyakrabban használt szavak, de ellenőrizzük, hogy ez egy doc kiterjesztésű (MS word) fájl.

    Tolmács szakon tanulok. Bár a családom által beszélt nyelv német, anyám és nagynéném német tanítók. A középiskola nyelvi tagozatán végeztem. (Angol) Tehát erre gondolok; Az idegen nyelvet nagyon jól ismerő emberként a munkám során szerzett tapasztalatok és tanulmányok eredményeként sajnos rossz valósággal találkoztam; A német nyelvű források és dokumentumok szűkösek. De nem szabad ezt így elfogadnunk. Ezzel az eredménnyel úgy döntöttem, hogy fejlesztem a német archívumokat és forrásokat. Szeretném, ha olyan emberek találkoznának ebben a részben, akik hozzám hasonlóan gondolkodnak. Ebben a részben létrehozok egy msn címet azoknak a partnereknek, akiket létrehozok magamnak. Várom barátaim figyelmét és ötleteit ebben a részben, amelyeket minden nap követni fogok.
    Nem kaptam fel azt a figyelmet, amire számítottam az Almancam.com oldalon, remélem, ez lesz az, amit itt szeretnék. Jó munkát mindenkinek!

    Langenscheidt német alapszókincs

    Azt hiszem, ez a könyv hasznos lesz az Ön számára. De van egy hátránya, a könyv szavai angolul vannak. Az angolul beszélőknek szerencséjük van ebben a kérdésben. Jó munka!

    https://rapidshare.com/files/165848700/3468494009-Basic_German_Vocabulary.rar

    Nem tartalmaz jelszót. A fájl típusa pdf, remélem, hogy működik az Ön számára.

    Sahji
    Résztvevő

    Az Acrobat Reader ezt nem nyitja meg. Azt írja ki: „Hiba történt a dokumentum megnyitásakor. A fájl sérült és nem javítható. ” – „Hiba van a megnyitott dokumentumban. ” A fájl sérült és nem javítható. Miért mondja ezt?

    mc45
    Résztvevő

    Megpróbáltam megnyitni, sőt letöltöttem és kinyitottam.

    mc45
    Résztvevő

    Az akrobata-olvasó is problémát okozhat. Frissítse a programot, vagy távolítsa el a programot, vagy távolítsa el, töltse le az Adobe webhelyéről az új 9.1-es verziót és telepítse, akkor biztosan működni fog, ha még mindig nem működik, próbálkozzon újra különböző programokkal, ha nem, akkor az egyetlen megoldás a formátum , de nem hiszem, hogy jól működik, ha frissíti vagy újratelepíti.

    mc45
    Résztvevő

    A fentiekben említettem, a privát msn címem a partnerek számára, akiket létrehozni fogok

    languagecenter@windowslive.com

    Ha az msn im offline állapotban jelenik meg, leveleket is küldhet. Várom ötleteiteket, kívánságaitokat és együttműködési kívánságaikat. Szép munkát kívánok!

    Sahji
    Résztvevő

    Az Acrobat Reader sem nyitja meg egyiket sem, ha probléma van. Birtek nem nyitotta meg ezt a fájlt.

    mc45
    Résztvevő

    A pc környezetben a fájltípusok bizonyos neveken vannak, de a belső felépítésük eltérő. Tehát hadd mondjam meg röviden, hogy a pdf fájl nem egyetlen típus. Minden pdf-nek különböző típusú kodekje van, ha az akrobata verziója régi, akkor nem biztos, hogy megnyílik, így ahogy mondtam, telepítse a 9.0 verziót az adobenin webhelyről. De mégis, ha nem mondod, akkor helyetted tettem, sahjn úr. Ha nem nyitja meg, telepítsen egy új verziót.

    https://rapidshare.com/files/269467418/Almanca_kelimeler_soezlue__287_ue.rar

    Sahji
    Résztvevő

    Ezúttal megnyílik. Igazán szép. Köszönök mindent, de nehéz azoknak, akik nem beszélnek angolul.

    merve_mrv
    Résztvevő

    Nagyon szép volt, én is letöltöttem, azoknak, akik tudják, nagyon szuper, köszönöm mc45!

    mc45
    Résztvevő

    Köszönöm az érdeklődésedet, barátaim, valóban nagyon keményen próbálkozom, és magam készítem a török ​​dokumentumokat. Ne aggódj, mindent megteszek.

    mehmetertas
    Résztvevő

    köszönöm

    Félhold
    Résztvevő

    Szerintem baj... nem nyílik ki.

    dincerdemirxnumx
    Résztvevő

    Barátaim, a linkek elhaltak, meg tudod újítani őket? :-[

12 válasz megjelenítése - 1-től 12-ig (összesen 12)
  • A téma megválaszolásához be kell jelentkezned.