német chat oldal

ÜDVÖZÖLJÜK AZ ALMANCAX FÓRUMON. MINDEN INFORMÁCIÓT, AMIT KERES NÉMETORSZÁGRÓL ÉS A NÉMET NYELVRŐL, FÓRUUMUNKBAN MEGTALÁLHATJA.
    Tutay
    Résztvevő

    vagy beléptem, de senki nem beszél velem :-
     
    Gondolom, azt mondták, miről beszél; Dama vicces volt olyan nyelven beszélgetni, amelyet az emberek nem ismernek. ;D ;D

    nyári eső001
    Résztvevő

    Tehát rengeteg turkánnal eljutsz a szintjükre, idővel megtanulunk beszélgetéssel vagy írással.

    Tutay
    Résztvevő

     
      Igazad van, de annyira beszélnek, hogy most már feladom a reményemet! Ezek a német tanulási foglalkozások néhány hónapig tartanak. :-
      elég, most beszélni akarok ;D

    az ördög21
    Résztvevő

     
      Igazad van, de annyira beszélnek, hogy most már feladom a reményemet! Ezek a német tanulási foglalkozások néhány hónapig tartanak. :-
      elég, most beszélni akarok ;D

    Igen, én is így akarok beszélni, mintha így harcolnál
    Most minden stresszt el akarok távolítani
    boleeeeeeeeeeeeee
    ich bin ördög
    boööööööööö
    666
    Felan  ;D
    akkor ich bin ein türke
    Esküszöm, ha tudtunk a témáról, mindig sokat mondok. :)

    nyári eső001
    Résztvevő

    Sok sikert, remélem, megtörténik, testvér, ne aggódj.

    Tutay
    Résztvevő

    az ördög du bist sehr komisch. ;D ;D

    ich auch…
      Megtanulok németül, így 2 napig beszélgetek, mintha visszaesést csinálnék a nemzet felé
    hadd lássák az emberek, hogyan kell csevegni ... és mindenkit visszatérek a carpmisába ;D ;D

    nyári eső001
    Résztvevő

    Turkan Elszánt lánynak látszol, biztos vagyok benne. Biztos vagyok benne, hogy ebben a németben csípsz, testvér.

    aybastili ekrem
    Résztvevő

    Úgy gondolom, hogy Allah engedélyével meg tudjuk oldani ezt a nyelvet. Ha még egy kicsit többet tudunk adni magunknak ezen az oldalon, és adhatunk hozzá valamit önmagunkról, akkor miért ne beszélhetnénk, mint ők. Mi hiányzik belőlük?

    Nazira
    Résztvevő

    :)

    Tutay
    Résztvevő

    ya ich möchte bisey sagen: D ezen a linken mindenki más és más németül beszél ..
      A legtöbbjük Svájcból származik? már félvállról tudom.. ;D

      Úgy döntöttem, hogy ez a hely nem nekem való ;D ;D

    aybastili ekrem
    Résztvevő

    turkan nem tudom milyen kérdések zavarták meg. Azt hiszem, amit itt írtunk, az oldaladminisztrátorok követik. Ha hiba történik, az ismerők már javítják.
    ?

    Tutay
    Résztvevő

    Mit tévesztettél ..
    Tudod, Yazyaguru adott linket a téma elején?
    Róla beszélek, ez nem kapcsolódik az oldalhoz!
                                            kein probléma csak ok.  ;)

    aybastili ekrem
    Résztvevő

    entschuldigung Sie bitte! :-[

    Tutay
    Résztvevő

    Das ist Egal! ;)

    nyári eső001
    Résztvevő

    Turkannak igaza van, de a svájci a szatén német nyelvű nyelvet használja, tehát mindannyian németül beszélnek, csak megpróbálnak németül beszélni velük, válaszolni fognak neked németül ok is, két madarat eltaláltál rossz huzat mellett képes eligazodni a tüskén, és távolról megismeri ezt a nyelvet, a bátyám egy olyan személy, két nyelv teljesen más létet jelent  ;D

15 válasz megjelenítése - 1-től 15-ig (összesen 46)
  • A téma megválaszolásához be kell jelentkezned.