Német A1 tesztvizsgáló

ÜDVÖZÖLJÜK AZ ALMANCAX FÓRUMON. MINDEN INFORMÁCIÓT, AMIT KERES NÉMETORSZÁGRÓL ÉS A NÉMET NYELVRŐL, FÓRUUMUNKBAN MEGTALÁLHATJA.
    Ezggg
    Résztvevő

    Helló barátok, szeretnék megismerni azok tapasztalatait, akik letették az A1 vizsgát. Írhatná tapasztalatait a tanfolyamról és a vizsgáról

    yenicerixnumx
    Résztvevő

    Üdvözlet

    Ankarában vizsgáztam. Mert Isztambulban nagyon sok a sor :) Csak 1 hónapos tanfolyam volt elég számomra, természetesen sok német csatornát néztem otthon az internetről. Tudod, a vizsgának 4 szakasza van. Hören, lesen, sprechen, schreiben. A Hören lesen schreiben könnyű, de egy kicsit elakadtam, mert a cd koncert nehéz annak, aki nem szokott hozzá a nyelvhez. Ezenkívül az osztály hangja visszhangzik a zenei készletből. Ne izguljon a sprechen. Kitaláltam egy új nyelvet, amelyet mondatokkal fogok megállapítani. 3 barátommal léptünk be velem együtt. mindannyian szörnyűek voltunk egymástól. de elhaladtam, a többieket nem ismerem. Adjon válaszokat nyugodtan gondolkodva. mert a többi ember tudja mi az. Most rengeteg anyagot találhat az oldalon az a1 vizsgákról, Isten segítsen

    alaposan

    mártír şüheda
    Résztvevő

    Helló, Isten segítsen, nehéz időszak ez. Én is Ankarban vizsgáztam, Isztambul elfoglalt.Jól be kell követni, különben nem biztos, hogy a tervezett időpontban vizsgázhatsz.Ami a vizsgát illeti, nem nehéz, de az izgalom igen mindenbe beleavatkozni.Mivel sokat vizsgáztam,ez nem érintett.Amennyire a vizsgán megfigyeltem,az izgalomtól még nagyon könnyű kérdésekre sem tudnak válaszolni. Hallgass sokat a Hören szekcióban, hallgass németül minden nap, a legtöbben ezt a részt ringatják, minél több szót tudsz a Lesen részben, annál jobban megérted a neked adott szöveget. Amikor szavakat mondok, A1-es szintű szavakat jelent, ha schreiben, akkor írsz betűket, rengeteg betűszöveg van hozzájuk ezen az oldalon és más oldalakon is Tanulmányozd a nyelvtant ami fontos a levélben Ha jól ismered a nyelvtant, tudod helyesen csinálni mondatokat. A Sprechen tulajdonképpen nagyon egyszerű, de mivel beszél, ezért a legnehezebb és legizgalmasabb ebben a részben van, először bemutatkozik, aztán vannak kártyák, szavak vannak a kártyákon, kérdéseket tesz fel velük kapcsolatban. részt ezen az oldalon, megtalálhatja a szavakat és kérdéseket. Azok a barátok, akik velem együtt bekerültek ebbe a szakaszba, annyira izgatottak voltak, hogy egyáltalán nem tudtak beszélni, úgyhogy erre figyeljetek. Ne felejtsd el minden szakaszért egyenlő pontokat.Ha van még kérdésed válaszolok.Sok sikert.

2 válasz megjelenítése - 1-től 2-ig (összesen 2)
  • A téma megválaszolásához be kell jelentkezned.