Német állampolgárok bérszámfejtése

ÜDVÖZÖLJÜK AZ ALMANCAX FÓRUMON. MINDEN INFORMÁCIÓT, AMIT KERES NÉMETORSZÁGRÓL ÉS A NÉMET NYELVRŐL, FÓRUUMUNKBAN MEGTALÁLHATJA.
    nsyyn
    Résztvevő

    Hello barátok,

    a feleségem német állampolgár, és ausbildungot csinál. Fizetési problémát okoznak-e a családegyesítés során? Ha nemrégiben kért vízumot, tud válaszolni?

    Január 15-én van vízummeghatározásom, és ez a kérdés megfogott bennünket.

    fuk_xnumx
    Résztvevő

    A német állampolgárok nem kérnek fizetésért bodrasi-t, ne aggódj, semmi gond

    nsyyn
    Résztvevő

    A német állampolgárok nem kérnek fizetésért bodrasi-t, ne aggódj, semmi gond

    Uram, biztos ez az információ? Hallottuk, hogy a legújabb törvények szerint akarják.

    fuk_xnumx
    Résztvevő

    Meg kell keresnem azt az oldalt, ahol törvények vannak, nem hiszem, hogy a törvény kissé megváltozott

    Uram, biztos ez az információ? Hallottuk, hogy a legújabb törvények szerint akarják.

    MustafaD
    Résztvevő

    Professzor, nekem is ugyanez a helyzet. A feleségem német állampolgár, 3 hónapos fizetési alapot kértek. Most a dokumentumok kézbesítéséhez várjuk a 3 hónapos pince befejezését. Ha nem akarja megtervezni a kérését, akkor ez a lehetősége.

    nsyyn
    Résztvevő

    Professzor, nekem is ugyanez a helyzet. A feleségem német állampolgár, 3 hónapos fizetési alapot kértek. Most a dokumentumok kézbesítéséhez várjuk a 3 hónapos pince befejezését. Ha nem akarja megtervezni a kérését, akkor ez a lehetősége.

    Remélem, hogy nem akarják, akkor miért kérne bérszámfejtést valakitől, aki valamilyen szakmát végez?

    Ha tisztázódik a helyzeted, írhatsz ide?

5 válasz megjelenítése - 1-től 5-ig (összesen 5)
  • A téma megválaszolásához be kell jelentkezned.