Mi a teendő a német jogosítvány és a török ​​munkafüzet megszerzéséhez...

ÜDVÖZÖLJÜK AZ ALMANCAX FÓRUMON. MINDEN INFORMÁCIÓT, AMIT KERES NÉMETORSZÁGRÓL ÉS A NÉMET NYELVRŐL, FÓRUUMUNKBAN MEGTALÁLHATJA.
    fuk_xnumx
    Résztvevő

                   

                    Az alábbiakat írásban élő barátok élnek Törökországban, és a jogosítvány Németország egyik új jogszabálya, amelynek vezetői engedélye abban az esetben kezdődik, hogy a vezetői engedély megszerzésétől a szükség esetén tennivalók szakaszaiig röviden le kell írni, mert a kölcsönös törökországi engedélyek érvényesítése csak az első 6 hónapban érvényes Németországban, és a yaptigimizda be- és kilépése újból Surah uzamiy-ban következik ebből az arcból Az átadandó lépéseket a cikkben kell elmagyarázni. A következő cikk államonként eltérő lehet, így amint először megérkezünk, vagy amikor megpróbáljuk megváltoztatni a licencet, megkérdezhetünk mindent, amire a tanfolyamra megyünk, és megtanuljuk az érvényes eljárást. A regisztráció után tanulmánykönyv szükséges,
                                                                            Ezt a munkafüzetet PDF formátumban közzéteszem a következő linkben   
    Nem tudok tesztet adni, mert a tesztek megfizethetőek, de segíthetem a megfelelő teszt elvégzésében, miután regisztráltál a kurzusra, amelyet a rendszer az 40 és az 100 euró közötti tesztelési árak között adja meg a következő módon: Ön az otthoni számítógépről az interneten keresztül adja meg őket, megoldja azt a kérdést, hogy a tanár úgy látja, hogy a vizsga megadására vonatkozó döntése nem adható meg általában 70% 80 pontossággal, most beírhatja a vizsgát, hogy beírhatja a vizsga XUMX havi havi XUMX 3 euró Segíthetek olyan barátoknak, akik a vizsga linkjeit szeretnék tesztelni a 24-nek, hogy az összes 6 tesztelés során meg kell oldaniuk azokat a kérdéseket, amelyekre ugyanazokkal a kérdésekkel kell foglalkoznunk. A azid ..

                          Ha nem telt el 3 éve, hogy Németországba költözött, és már rendelkezik érvényes török ​​engedéllyel, a következő lépéseket lehet követni;

    először a következő dokumentumok készülnek;

    - Török vezetői engedélyének németre fordítása az ADAC-ból és az eredeti vezetői engedély
    - A vezetői engedély vizsgájához szemvizsgálat szükséges, és a legtöbb tanfolyam saját maga végzi el
    - a passaport fénymásolata
    – Hiteles tartózkodási igazolás az első németországi lakóhelyéről
    - 8 órás "elsősegély tanfolyam" bizonyítvány, néhány tanfolyam elvégzi a sajátját, szemvizsgálattal ugyanazon a napon
    - a vezetői engedély tanfolyamra való beiratkozás igazolása (ha nem vesz részt tanfolyamon)

    ezeket a dokumentumokat vagy a gépjárműiskolába vagy a földraktárba szállítja, amelyhez a vezetési tanfolyam is kapcsolódik. A munkaterheléstől függően a kerületi kormányzó irodája levelet küld a vezetőiskolának az 3-8 hetek között, amely jelzi, hogy a vezetői engedély valóban érvényes, és hogy a vizsgákat kurzusok nélkül is megteheti. A vezetőiskola tájékoztatja Önt a helyzetről, és elmondja, hogy először készen áll az írásbeli vizsgára.

    Miután befejezted a 60 kérdésből álló 30 kérdést a kezedben, felhívod a tanfolyamot, és megadod a vizsga letételének dátumát, és ha van hely a vizsgaközpontban, regisztrálják magukat a vizsgára. Lehetősége van arra, hogy a vizsgán a 110-ből legfeljebb 10 hibapontot szerezzen. A kérdések fontossági sorrendben, 2-3-4-5 pontban vannak, és minden kérdés alatt fel van írva a kérdésnek megfelelő pontok száma. Csak egy esély van 10 hibapont megszerzésére és a vizsga elbukására, vagyis két 5 pontos kérdés tévedése. Az 2 pontos kérdések a legfontosabb kérdések, és általában könnyű kérdések, ezért ne essen pánikba. Legfeljebb 5 alkalommal adják meg a jogot arra, hogy ezt a vizsgát letegyék, ha háromszor nem tudod letenni, akkor az engedély megszerzésének teljes folyamata elölről indul.

    Ha sikeres írásbeli vizsgát tesz, még egy utolsó akadálya maradt. gyakorlati vizsga. A vizsga előtt azt tanácsolom, hogy ha Törökország nagyvárosaiban vezetett, különösen Isztambulban, felejtse el minden szokását, és ne viselkedjen fiatalemberként azzal, hogy "megcsinálom", vegyen 1-2 vezetési leckét ( körülbelül 45 perc). Tanulja meg a területet, ahol vizsgázni fog, tanulja meg a nehézségeket, és különösen tanuljon meg megállni a "stop" tábla előtti vonalon, és tanulja meg a vészfék-kuplung működtetését 40 km-es utazás során. A gyakorlati vizsga 1-45 perc alatt teljesíthető. Ha nem áll meg, amikor valaki közeledik a gyalogátkelőhelyhez, akkor a vizsgája az első percben a „Húzz félre, kérem” paranccsal fejeződhet be. Hasonlóképpen, ha nem előz meg 1 m-ről egy kerékpárost, akkor hallhatja a parancsot. "a jövőben egy szabad helyen a jobb oldalon."

    a gyakorlatban nem szabad elfelejtenie a dolgokat;

    * ellenőrizze a tükör áramlását a jelzés előtt - jelzés - a jobb oldali sávon áthaladva - gyalogos vagy kerékpár keresése előtt, és a vállon átnézve a vakfolt felett - utat biztosítva az átkelő gyalogos vagy kerékpáros testvéreinknek az utcán, ahová visszatérsz

    * Ügyeljen arra, hogy jobbra jelezze a mag kimeneteket

    * az 4 kerék a stoptábla előtt áll, és ha az út elérhető, folytassa újra

    * a tükör nélküli forgalom vezérlése nélkül, a piros fény megállása és a zöld fény felé emelkedése közben

    * lassítsa le a jobb oldali forgalmat minden utcai kijáraton

    * jelzés az 300m előtt, mielőtt kilépne az autópályáról, és kezdje be a jobb oldali sávba, amint a szaggatott vonalak elindulnak

    * nem honking

    * ne lépjen be a forgalomra, anélkül, hogy legalább 2 sávokat kereszteznénk

    Ha ezekre figyel, a zsebében tudja a vezetői engedélyt. Ha sikeresen teljesíti a vizsgákat, vagy azonnal megkapja a vezetői engedélyét, vagy igazolást kap a vizsgát tevő bácsitól, másnap pedig megkapja a vezetői engedélyét a Tuv-tól. legjobbakat kívánom.

                                                                    https://turbobit.net/8ylt83h0s9tn

    Bis Zum Ende
    Résztvevő

    Egészségügyi ellátás a kezedben.

    a yeliz_orh
    Résztvevő

    Remek vagy. VÉGE VÉGE AZ A1-ES VIZSGÁNAK, MOST KÖR A VEZETÉSI ENGEDÉLYÉN, HÁNY VIZSGA VAN EZEN A SORON, kávézó:)

    fuk_xnumx
    Résztvevő

    menj a kurzusra, ahol még mindig részletes információkat kaphatsz ott

    Remek vagy. VÉGE VÉGE AZ A1-ES VIZSGÁNAK, MOST KÖR A VEZETÉSI ENGEDÉLYÉN, HÁNY VIZSGA VAN EZEN A SORON, kávézó:)

    fuk_xnumx
    Résztvevő

    Az online teszt 40 kezd Önnek dolgozni, de nem fogadja el, ugyanazokat az 3 havi árakat kaphatja az internetről.

    ckok on
    Résztvevő

    Szia Ufuk,

    Melyik az az online működő oldal, amely 3 hónapra 20 euróba kerül? Minden amit tudok http://www.fahrschulecard.de, amit a tanfolyam általában ajánl, 40 euró.

    elmerült
    Résztvevő

    SA barátok, kérelmeztem a vezetői engedélyem megváltoztatását, letettem az elméleti vizsgát, aki letette a vizsgát, mielőtt elkezdett volna kicsit kihívni, feltettem néhány technikai kérdést, első tiszteletemet tettem meg, egy héttel később megvan a második tiszteletem, vizsgám van Kérdezi, hogyan adjam meg a CVP-t? A kérdések általában a gumiabroncsra, a négyszeresre, az ablaktörlő fény távolságának beállítására, a fékre vonatkoznak, melyiket kérdezték meg tőled és hogyan adta meg a CVP-t.

    Jeynes
    Résztvevő

    A barátom, aki nappal ezelőtt bevittem a praktikus prüfunga 2-ba. Köszönjük vezetői engedélyét. Németül jöttem, noha a németem gyenge. A hátsó köd, az első köd, az 4 öngyújtók, a magas és alacsony fényszórók németül működnek, csak kérdezd meg őket. De a tanár nem beszél németül, nem beszél az emberről, aki nem kérdez, ne kérje a sna-t, hogy ne kérdezzen. Nem tudtam ugyanezt a németet, amit a tanfolyamra megyek, és megismételem a vizsgát. Nem kértek. Jobbra, balra, a park mögött a parkban, a szavakat használva olyan szavakat használva, mint amilyeneket vissza is értek. Legyen könnyű.

    fuk_xnumx
    Résztvevő

    jeynes nagyon szép és a legmegfelelőbb idő egy engedély megszerzéséhez

    1.) Tegye meg első vezetői engedélyét Törökországból Németországba, amely lehetővé teszi a JÖVEDELEM 6 hónapos megengedését (a 180 g-ot) az útlevelében, hogy bármit megtegyen érted, amit a legjobb eszközökkel használhat az e-kártyájában, és folytonosan futni szándékozik.

    2.) Beiratkozhat a tanfolyamra anélkül, hogy várna 6 hónapot a befejezésére, vagy csak rajtad múlik, miután vége van, de a javaslatom az, hogy 4 5 hónap vezetés után regisztráljon, mert mindent megtudhat a vezetési stílus szabályairól és a vezetés közbeni áthaladás jogáról.

    3.) Amikor regisztrálsz egy kurzusra, nem érdemes jól részt venni a pályán, és ha először átadod az írásbeli vizsgát, akkor meg tudod venni a kormányvizsgát, így eldöntheted, hogy hány feladatot fogsz az írás után.

    4.) Írásbeli vizsga, akkor beléphet a kormányosztályba, most úgy dönt, hogy a kormányzási oktató, de ezek a tanfolyamok havi díjakat vesznek igénybe, ezért oda kell figyelniük a nagyon jól ismerteknek, még akkor is, ha nagyon jól tudod, hogy extra tanulságokat és sok pénzt akarsz keresni.

    5) engedély használjon olupd aktív műszert Törökországban és Németországban 5 hónapig, közben időközönként akár 3-ig is kormányozhatja az elég közel, de legfeljebb 5 napos menetet, mert Ön már tudja, hogy a szükségeseken való lovaglás ismeri a közlekedési szabályokat. A közúti jelzőtáblák A jobboldal ideiglenes jogának való megfelelés és az odafigyelés mindig a 30-as utakon való áthaladás joga, így amikor egy útkereszteződéshez érkezik, a féken kell tartania a lábát, és fel kell készülnie arra, hogy hirtelen helyzetben fékezzen, mert a hátsó vizsgát végző tiszt hivatalosan a szemével lát. Ez azt jelenti, hogy maradsz, tehát a tanár már a vezetési órán tanítja őket, és egy személy mindenképpen megtanulja őket 30 órán.

    Az 6.Ders 1 a kormányzási osztályban perc és az 45 általában euró. Ha ugyanazt a napot vezeti 40 perc 90 tanfolyam, akkor 2 tanfolyamot tesz az 5 percig azok számára, akik több célt akarnak saját érdekeikben, mivel azt mondtam, hogy néhány tanár további órákat ír, így óvatosnak kell lennie mindegyikükkel.

    Ha bármilyen kérdése van, ismét kérdezhetsz, vagy a barátaim válaszolnak.

    elmerült
    Résztvevő

    Köszönöm a válaszokat.Ez az a tanfolyam, amin jártam.Nyereséget akarnak termelni és ezt már világossá teszik.Azt mondják,hogy mi nem keresünk több pénzt mint te,és azt mondják,hogy 5 vagy 6 kitüntetést kapunk érte . Tanfolyamot akarok változtatni. A lakhelyemtől távoli helyen is vizsgáznak, és nagy a mezőny. Mentem, hogy "megcsinálom, mert ők jobb törökök" de csak kiraboltak és folyamatosan rázzák a vizsgaidőpontomat...

    fuk_xnumx
    Résztvevő

    de az 5 6 már azt mondta, hogy nincs probléma a normál megszokásban, mondjuk 2 90 perc 3 idők, amikor külön napokon jön a járműbe, ha mindent átad az 500 600 kezébe, ha még mindig a többiek között van vásárol 1000-ot euróban

    Köszönöm a válaszokat.Ez az a tanfolyam, amin jártam.Nyereséget akarnak termelni és ezt már világossá teszik.Azt mondják,hogy mi nem keresünk több pénzt mint te,és azt mondják,hogy 5 vagy 6 kitüntetést kapunk érte . Tanfolyamot akarok változtatni. A lakhelyemtől távoli helyen is vizsgáznak, és nagy a mezőny. Mentem, hogy "megcsinálom, mert ők jobb törökök" de csak kiraboltak és folyamatosan rázzák a vizsgaidőpontomat...

    fuk_xnumx
    Résztvevő

    tényleges

    fuk_xnumx
    Résztvevő

    .

    fuk_xnumx
    Résztvevő
    karizmafiú
    Résztvevő

    Nagyon köszönöm a témát, az információkat és a fájlokat. A zshare-nek sok gondja volt a letöltéssel, de végül sikerült. A turbobit kapcsolat halott. Testbogenjeim egy baleset áldozatai voltak, sokat kerestem, és neked köszönhetően újra megtaláltam őket :) Most éppen a fahren lernen v1.5 verziót használom. A számítógépes program pontosan olyan, mint a vizsga. Egyszer vizsgáztam, de azon a napon nagyon rosszul lettem, és félig elhagytam a vizsgát.

    Ha valaki akarja, feltölthetem ezt a programot.

    Jó napot mindenkinek.

    Rodolfo
    Résztvevő

    Wow barátom, milyen vezetői engedély vizsga :D 13 éves vezetői engedélyem volt a TR-ben. Ennek ellenére levizsgáztam. Nem tapasztaltam annyira a stresszt és az izgalmat, mint itt a vezetői engedély vizsga. Szerencsére nyertem. ;) Isten segítsen.

15 válasz megjelenítése - 1-től 15-ig (összesen 61)
  • A téma megválaszolásához be kell jelentkezned.