Családegyesítési vízum igénylése Németországban

ÜDVÖZÖLJÜK AZ ALMANCAX FÓRUMON. MINDEN INFORMÁCIÓT, AMIT KERES NÉMETORSZÁGRÓL ÉS A NÉMET NYELVRŐL, FÓRUUMUNKBAN MEGTALÁLHATJA.
    Mervewehrlin
    Résztvevő

    Helló barátok, új vagyok köztetek. Sokat kerestem a fórumot, de lehet, hogy figyelmen kívül hagyta. Ezért nem találtam meg, és új téma megnyitása mellett döntöttem.

    Egy hónapja vettünk feleségül feleségemet Dániában. A feleségem szó szerint német. Vízumom van Németországba, érvényességi ideje október 27. és az utolsó 90 nap 10 naptól.
    Sokat kerestünk e folyamat során, mert a feleségem azt mondta, hogy lehetőségem van Németországból jelentkezni. Van A2 szintű német nyelvem. Mindkettő Németországban és Törökországban járt tanfolyamokra, de még nem állok rendelkezésemre. Az időkorlátok hatalmasak, és egy legegészségesebb ügyvédet vettünk fel, és találkoztunk az ügyvéddel.

    Az ügyvéd elmondta nekünk, hogy vízumot kérhetek a német kerületi kormányzóságoktól. Elmondta, hogy először az önkormányzatba megyünk, és Dániában jóváhagyjuk házasságunkat, majd a körzeti kormányzói munkám szerencsés volt. Hagyja a pulyka-németországi Goethe-igazolást azon a napon, amikor megnézzük az összes országot. Kaphatok-e vízumot november vége előtt, sajnos lehetetlen, és nincsenek közelmúltbeli történelmek. Mivel a vízumkérelemhez erre az igazolásra volt szükség.

    Az ügyvéd azonban azt mondta, hogy ha igazolom azokat a tanfolyamokat, amelyeken a dokumentumok benyújtása után a járási kormányzóságnál igazoltam, ha azt mondom nekik, hogy később leteszem a goethe vizsgát, és bebizonyítom, hogy tudok egy kicsit beszélni a1-en, akkor a az a tiszt, akivel találkoztam, és különleges papírt adhat nekem a tartózkodás jogáról (a Németországban való tartózkodás és a várakozás jogáról, miközben a családi vízumra vár).

    Hosszú történet, ugyanazok a kérdések, amelyeket a török ​​vízum-tanácsadók ezen a területen sordugu-nak a konzulátusomra, hogy vízumot kapjak csak Törökországban engedélyezett intézményhez, a németországi jelentkezők azt mondták, hogy nem tud. De a német ügyvéd, az ügyvéd, aki foglalkozott ezekkel a dolgokkal, ennek ellenkezőjét mondta.

    Nagyon stresszes voltam. Viszont minden esetre megbeszéltem egy vizsga időpontját Freiburgban október 25-én. Vissza kell térnem 27-ig, de lehet, hogy ha előzetesen kértem a vízumot, úgy gondoltuk, hogy a tanfolyam dolgozataimmal és a vizsga jelentkezésével igazolhatónak tartom, hogy ezt a vizsgát Németországból teszem.

    Van valaki, aki ismeri vagy tapasztalta ezt a helyzetet, barátok. A fejem corba, az időm korlátozott. A férjem ragaszkodik ahhoz, hogy ez igaz, de azt hiszem, hogy kihagyja azt a részt, ahol török ​​állampolgár vagyok. Ezek a dolgok nehézek számunkra, tudod. Ha valaki tud a témáról és meg akar osztani, azt nagyon megköszönném. Előre is köszönöm 

    Nesibe a
    Résztvevő

    Hadd mondjam el, amint azt az ügyvédje kijelentette, vállalkozása szerencsés volt. :) sajnálom, de nincs feltétlenül így az első, és onnan veszi a tanúsítványt, feltétlenül meg kell szereznie a vízumot Törökországból Törökországból, hogy a családegyesítéshez forduljon. Törökország visszatér az elismert államhoz. Az egyetlen magas bildigim menekültem, aki visszatér a Törökországba, ha elmondható a helyzet. Más körülmények között, sajnos, befagyaszthatja a Törökországra és Törökországra kényszerített eseteket.

    volkanxnumx
    Résztvevő

    Először is, remélem, hogy utad a lehető leghamarabb és az ön számára a legjobb módon fejeződik be, barátom.
    Turista vízummal érkezett, akit ismertem. A vízum lejárta előtt Németországban letette az a1-es vizsgát, és nyert. Később feleségül vette az önkormányzatot és letelepedési engedélyt kapott.A szerény véleményem az, hogy két dologra van szükség ahhoz, hogy ilyen módon megkapja a tartózkodási engedélyt.
    1- A feleség, aki ismeri a munkáját, és aki nem adja fel a bürokráciával szemben, és aki a végéig törekszik a jogaira
    2-találkozni egy jó köztisztviselővel, aki kezdeményezhet
    A sokáig Németországban élő barátok jobban megértik, mire gondolok.

    szívtelen
    Résztvevő

    Partnere szilárd. Egy. Ha van munkája, jó jövedelme van VS-nek nagyon kevés esélye van, Németországban kaphatja meg az ülést, ez a tiszti kezdeményezésen múlik. Hallottam, hogy a dániai házassági ügyek, amelyeket tisztnek fogok tekinteni, nem mennek túl könnyen a részletekbe. Tiszt Németországban, miért nem házasodik össze, stb. Tudják, hogy nem akarlak elsötétíteni azért, hogy ne menjek Törökországba, hogy időt nyerjek a családegyesítésre stb., De reálisnak kell lennem, ha a házastársadnak szilárd munkája van, akkor 100 esélyed van 2% -ra. ne stresszelje magát hiába, ne adjon pénzt magának az ügyvédnek, térjen vissza a legerősebb en családegyesítésbe olcsóbban

    Mervewehrlin
    Résztvevő

    Kedves barátaim, nagyon köszönöm érdeklődését és javaslatait. Ti egyetértettek. Úgy gondolom, hogy ez a legjobb módja annak, hogy időveszteség nélkül kérjen családi vízumot. Határozottan nem gondolom, hogy ez a tartózkodás nehéz, és ők nyújtanak majd kezdeményezést számunkra, ha vannak olyan vízumtípusok, mint például a családi vízum. A feleségem jó jövedelemmel és munkával rendelkezik, de nem vagyok ilyen. A dokumentumok, amelyeket bemutatni tudok, korlátozottak, azt hiszem, ez álom lenne, amikor még mindig nincs A1 tanúsítványom. Ebben a hátralévő tíz napban odamegyünk, és regisztráljuk házasságunkat az önkormányzattal. A konzuli útvonalak utólag jelentek meg előttünk :) Megosztom veletek a fejleményeket. Remélem, hogy sok bajom van a psaport-vezérléssel kapcsolatban az elmúlt 10 napban :)

    szívtelen
    Résztvevő

    Jövök, ha jól értem. Nincs probléma a családegyesítési vízummal. Azt hiszem, te akartad, akkor tévedsz. A családegyesítésnél a tr-ben az inspiráló jövedelmi helyzet nem fontos. Ha házastársa jó állapotban van, szerezze meg házasságát Rathausszal, amíg Németországban tartózkodik, térjen vissza az en oldalra, de ez eltart egy ideig. Problémák nélkül tér vissza, ne tegye könnyebbé a szemében, a legfontosabb az, hogy házastársa jövedelme elegendő legyen a megélhetéshez, amikor Németországba érkezik. Nem tudom, melyik államban tartózkodsz. A bérleti díjak államtól függően 1-1500 euró között változnak. Szerintem elég lesz fizetésként

    yenicerixnumx
    Résztvevő

    Kedves barátaim, nagyon köszönöm érdeklődését és javaslatait. Ti egyetértettek. Úgy gondolom, hogy ez a legjobb módja annak, hogy időveszteség nélkül kérjen családi vízumot. Határozottan nem gondolom, hogy ez a tartózkodás nehéz, és ők nyújtanak majd kezdeményezést számunkra, ha vannak olyan vízumtípusok, mint például a családi vízum. A feleségem jó jövedelemmel és munkával rendelkezik, de nem vagyok ilyen. A dokumentumok, amelyeket bemutatni tudok, korlátozottak, azt hiszem, ez álom lenne, amikor még mindig nincs A1 tanúsítványom. Ebben a hátralévő tíz napban odamegyünk, és regisztráljuk házasságunkat az önkormányzattal. A konzuli útvonalak utólag jelentek meg előttünk :) Megosztom veletek a fejleményeket. Remélem, hogy sok bajom van a psaport-vezérléssel kapcsolatban az elmúlt 10 napban :)

    A barátok már megadták a szükséges választ, csak néhány kiegészítést szeretnék hozzáfűzni. 3 évvel ezelőtt ugyanez volt a problémám, és rögtön házasságunk után megkérdeztük Rathaustát. Németországban kötöttünk házasságot, de Németországban nem adtak ki családegyesítési vízumot. Azt mondták, menjen vissza, és kérjen családegyesítési vízumot.
    Azt mondanám, hogy időpazarlás nélkül szerezze be az A1-es dokumentumot. Nem fognak dokumentumot kérni a jövedelméről, csak a németországi ösztönt akarják.

    A legjobbakat kívánom.

    Mervewehrlin
    Résztvevő

    Jövök, ha jól értem. Nincs probléma a családegyesítési vízummal. Azt hiszem, te akartad, akkor tévedsz. A családegyesítésnél a tr-ben az inspiráló jövedelmi helyzet nem fontos. Ha házastársa jó állapotban van, szerezze meg házasságát Rathausszal, amíg Németországban tartózkodik, térjen vissza az en oldalra, de ez eltart egy ideig. Problémák nélkül tér vissza, ne tegye könnyebbé a szemében, a legfontosabb az, hogy házastársa jövedelme elegendő legyen a megélhetéshez, amikor Németországba érkezik. Nem tudom, melyik államban tartózkodsz. A bérleti díjak államtól függően 1-1500 euró között változnak. Szerintem elég lesz fizetésként

    Igen, a feleségem helyzete és fizetése jó. A nagyszülei házában lakunk. Mivel mi megmutatjuk azt a házat, hála Istennek nincs gondunk sem a lakbérrel, sem a fizetéssel. Srácok, megbeszéltem a családi összejövetelemet november 20-ra. Isten áldjon

    Mervewehrlin
    Résztvevő

    A barátok már megadták a szükséges választ, csak néhány kiegészítést szeretnék hozzáfűzni. 3 évvel ezelőtt ugyanez volt a problémám, és rögtön házasságunk után megkérdeztük Rathaustát. Németországban kötöttünk házasságot, de Németországban nem adtak ki családegyesítési vízumot. Azt mondták, menjen vissza, és kérjen családegyesítési vízumot.
    Azt mondanám, hogy időpazarlás nélkül szerezze be az A1-es dokumentumot. Nem fognak dokumentumot kérni a jövedelméről, csak a németországi ösztönt akarják.

    A legjobbakat kívánom.

    Ma Rathausnak hívtuk, és azt mondták, hogy ha nem házasodott volna össze Dániában, akkor engedtük volna, hogy itt maradjon, de Dániában, nem pedig Németországban kötött házasságot. Jól olvastam amit írtál. Sajnálnám, hogy a szívemben maradtam, mert nem Németországban kötöttem házasságot. De amennyire megértem, igyekeznek mindenre fedezetet találni és küldeni. Szerencsére elmondtad nekem, hogy úgy döntöttek, hogy ilyen ürügyet találnak és elküldenek, hogy távozásunk előtt megakadályoztuk a csalódást. Közvetlenül Isztambulból rendeltem időpontot a családegyesítésre. Sok sikert, barátok, tájékoztatlak a fejleményekről

    Mervewehrlin
    Résztvevő

    Barátok, megkaptam a vizsga időpontját Freiburgban október 25-én Goethénél. Ön szerint ez a vizsga nehezebb Németországban? Tudna valamit javasolni nekem? Nyilvánvalóan egy kis izgalmat okozok a törökországi történelemvizsgán, vajon mondom-e

    yenicerixnumx
    Résztvevő

    Barátok, megkaptam a vizsga időpontját Freiburgban október 25-én Goethénél. Ön szerint ez a vizsga nehezebb Németországban? Tudna valamit javasolni nekem? Nyilvánvalóan egy kis izgalmat okozok a törökországi történelemvizsgán, vajon mondom-e

    Most hadd kommentáljam az esetet sajtómban ebben a témában. Ankarában volt a vizsgám. Mivel Isztambulban tele vannak a vizsga időpontjai, megbeszéltem időpontot Ankarából, elmentem 1 napra és jöttem. Az egyik tanár török ​​volt. Mindazok, akik előttem voltak, törökek voltak. Az izgalmam tehát kissé lenyugodott, és valahogy azt mondtam, hogy az emberek előttem törökek.

    Ha azonban Németországban tesz le vizsgát, akkor az összes professzor német lesz, de ha találkoznak az egy az egyben interjúban, akkor török ​​lesznek. Szóval nem tudom. Ha biztos vagy a tudásodban, akkor tehetsz vizsgát, mert izgatott voltam néhány stresszes pillanatban, azt hiszem, nem tudtam volna megtenni, ha később németországi vizsgára lépek, amikor később ideértem, akkor beszélt az a2 vizsga felett.
    Ez teljes mértékben rajtad és a tudásodon múlik. De ha engem kérdez, ha biztos benne a tudás, jobb lenne Németországban megszerezni az a1 bizonyítványt. Nem befolyásolja a folyamatot, mert nem lesz több, mivel ugyanaz az intézmény végzi a vizsgát. De ideérkezve enyhíti az első stresszt más vizsgákon, ha Németországban tesz le vizsgát.

    Tőled függ

10 válasz megjelenítése - 1-től 10-ig (összesen 10)
  • A téma megválaszolásához be kell jelentkezned.