Sürgősségi válási segítség.

ÜDVÖZÖLJÜK AZ ALMANCAX FÓRUMON. MINDEN INFORMÁCIÓT, AMIT KERES NÉMETORSZÁGRÓL ÉS A NÉMET NYELVRŐL, FÓRUUMUNKBAN MEGTALÁLHATJA.
    Csavargó34
    Résztvevő

    Helló barátok, körülbelül 2 év és 4 hónapig házasodtam meg feleségemmel egy fedél alatt, és a feleségem soha véget nem érő hazugságproblémái és a házasság 1 nap alatt nem nekem szólt, őrült hülyeségekkel távozott a házból, mivel te jó ember vagy , super essin, és elment a családjához, amikor most meghosszabbítottam a munkamenetemet, körülbelül 25 nap volt hátra a munkamenet végéig, és 2 hete jelentkeztem, feleségem, evraga getrennt leben írt, aláírta, átadta, Auslanderbehorde nem adott nekem cvp-t, én magam is elmentem, és az ottani személyes rasszista barát hülyeségeket mondott, például hogy az ittlét célja rám került, és azt mondta, hogy nem hosszabbítjuk meg az ülést. Befejeztem a b1 tájékozódási tanfolyamomat, 2.5 évig ugyanabban a házban éltem, és 10 évemet ennek a feleségnek adtam. Mit tehetek most emberek stuttgart 25 km-re vagyok Baden w. 1 éve nem dolgozhatok megszakítás nélkül egyetlen vállalatnál, de más cégekben a mai napig nem kaptam szociális segélyt, és a házának kölcsönt még a házasságom előtt fizettem, mióta eljöttem, és most közel 17 hónapja fest vállalkozást folytat.
    A var zeitfirma révén nagyvállalatban dolgozom. Sürgős támogatásra van szükségem. Nincs senkim. A feleségem bekent, az egyetlen hibám, hogy attól a naptól kezdve, amikor Németországba jöttem, dolgoztam, dolgoztam, az otthonomhoz és a családomhoz voltam kötve .. Kicsit hosszú volt.

    fuk_xnumx
    Résztvevő

    Alapvető patkók vannak Münchenben, mondom, szakértő ezekben a kérdésekben, van, aki azt mondja, hogy 2 évig kell házasságban élnie, van, aki azt mondja, hogy 3 évig házasnak kell maradnia, van, aki szerint nincs sok ember a törvényben, de azt hiszem, hogy a legrosszabb munkamenetet 1 évvel és 1 évvel meghosszabbítják. 

    Csavargó34
    Résztvevő

    Alapvető patkók vannak Münchenben, mondom, szakértő ezekben a kérdésekben, van, aki azt mondja, hogy 2 évig kell házasságban élnie, van, aki azt mondja, hogy 3 évig házasnak kell maradnia, van, aki szerint nincs sok ember a törvényben, de azt hiszem, hogy a legrosszabb munkamenetet 1 évvel és 1 évvel meghosszabbítják.

    Megkerestem, és 3 ezer eurós kiadási költsége van, nézzük meg, mi fog történni, ha fellebbezünk.

    volkanxnumx
    Résztvevő

    Először is, gyógyulj meg hamarosan. A reutlingennél maradok. Ha el akarja hagyni a magánszámát, akkor segítek, amennyire csak tudok.

    Csavargó34
    Résztvevő

    Először is, gyógyulj meg hamarosan. A reutlingennél maradok. Ha el akarja hagyni a magánszámát, akkor segítek, amennyire csak tudok.

    Különös tesóból dobtam a számomat

    szívtelen
    Résztvevő

    Sok üdvözlet e szál előtt. Megosztottuk és véleményeztük, hadd próbáljak újra segíteni. A házastárs független vízumának megszerzéséhez 2 évig ugyanazon fedél alatt kell maradnia, ha házastársa török ​​állampolgár, 3 évig. Ha megkapod a lábad, ha megteszed, általában visszahívják a külföldi kört a VSA-hoz, úgy gondolják, hogy nem ismerik mindenki számára a törvényt, míg ilyen jogok nincsenek. Kötelesek foglalkozást tartani. Inspirálja Turket. Nincs azonban probléma amúgy sem, a válóperiódus két évig tartott, például ebben az időszakban adnak lakóhelyet, és amíg tovább dolgozik, visszatér a vízummal foglalkozó vízumhoz, és a legfontosabb itt van az inspirációs török. Ha 1000 eurót keres, dolgozzon, ne kapjon papíron állami támogatást. Ha most külön élsz, az meghosszabbítja a határozatlan idejű tartózkodási időt. 5 évig kell dolgoznod, és ez nem jelent problémát. Ha az ilyen kérdéseket feltevő barátok személyes kérése a család újraegyesítése a gyermek felett, kérem, ösztönözze az állampolgárságot, ha a gyermek állampolgársága házassággal kötött, vagy ha házasságról van szó. Specifikációk. Akkor részletesebben tudunk segíteni.

    Csavargó34
    Résztvevő

    Sok üdvözlet e szál előtt. Megosztottuk és véleményeztük, hadd próbáljak újra segíteni. A házastárs független vízumának megszerzéséhez 2 évig ugyanazon fedél alatt kell maradnia, ha házastársa török ​​állampolgár, 3 évig. Ha megkapod a lábad, ha megteszed, általában visszahívják a külföldi kört a VSA-hoz, úgy gondolják, hogy nem ismerik mindenki számára a törvényt, míg ilyen jogok nincsenek. Kötelesek foglalkozást tartani. Inspirálja Turket. Nincs azonban probléma amúgy sem, a válóperiódus két évig tartott, például ebben az időszakban adnak lakóhelyet, és amíg tovább dolgozik, visszatér a vízummal foglalkozó vízumhoz, és a legfontosabb itt van az inspirációs török. Ha 1000 eurót keres, dolgozzon, ne kapjon papíron állami támogatást. Ha most külön élsz, az meghosszabbítja a határozatlan idejű tartózkodási időt. 5 évig kell dolgoznod, és ez nem jelent problémát. Ha az ilyen kérdéseket feltevő barátok személyes kérése a család újraegyesítése a gyermek felett, kérem, ösztönözze az állampolgárságot, ha a gyermek állampolgársága házassággal kötött, vagy ha házasságról van szó. Specifikációk. Akkor részletesebben tudunk segíteni.

    Hé bátyám a feleségem német állampolgár.2 éve 5 hónapja vagyok házas és dolgozom.Államtól nem kaptam segítséget,de sajnos ha rasszistával találkozol,az nem megtörténhet, egyedül marad a fenyegetésekkel. Amúgy az alap nalának adtam, elbírja, de egy kis sóba kerül..

    szívtelen
    Résztvevő

    Ha nem alszik, ne törje hiába a pszichológiáját. Még akkor is, ha a külföldi lakás problémákat okoz, kap némi pénzt az ügyvédért, de a házastársától független vízumot kap.

    muhendus
    Résztvevő

    Ha nem különleges, kérdezni akarok valamit? Házastársa német vagy török ​​Németországban született? Nem tudtad, hogy te is rasszista voltál házasság nélkül?

    A rasszista nem a felesége, hanem a külföldiek irodájának tisztje, amit megértek. A rasszista amúgy sem veszi feleségül az idegent.

    Csavargó34
    Résztvevő

    Ha nem különleges, kérdezni akarok valamit? Házastársa német vagy török ​​Németországban született? Nem tudtad, hogy te is rasszista voltál házasság nélkül?

    Miért rasszista tesó a feleségem? A rasszista tiszt. A feleségem török ​​német állampolgár

9 válasz megjelenítése - 1-től 9-ig (összesen 9)
  • A téma megválaszolásához be kell jelentkezned.