A1 tanfolyam zavar, 20 nap és 80 óra garanciális őrület...!!!

> Fórumok > Általános német és német A1 családi kombinációs tanfolyamok > A1 tanfolyam zavar, 20 nap és 80 óra garanciális őrület...!!!

ÜDVÖZÖLJÜK AZ ALMANCAX FÓRUMON. MINDEN INFORMÁCIÓT, AMIT KERES NÉMETORSZÁGRÓL ÉS A NÉMET NYELVRŐL, FÓRUUMUNKBAN MEGTALÁLHATJA.
    aser_xnumx
    Résztvevő

    Helló barátok! Az a1-es vizsga után kutatni kezdtem az interneten. Megnézem az összes tanfolyamot Mersin-Adana-Hatay környékén. A férfiak azt állítják, hogy kifejezetten az A1-re készültek, és 20 nap múlva el fogják érni az igazolást.
    Barátok, akik A1-es bizonyítványt kaptak és tanfolyamokon jártak… Ezek az intézmények igazat mondanak állításaikkal, megkaphatják?
    Az ábécéből kiindulva naponta átlagosan fél órát kezdtem németül tanulni, és gondolkodásomban a 20 napos tanfolyamokon gondolkodtam azon, hogy megtanuljam a vizsga taktikáját.
    Kérjük, ossza meg véleményét a témáról.

    köszönöm

    aser_xnumx
    Résztvevő

    Barátok, a téma naprakész.

    aser_xnumx
    Résztvevő

    Barátok, senki ne vegyen részt ilyen tanfolyamokon, kérjük, ossza meg tapasztalatait.

    Kösz…

    reyyan a
    Résztvevő

    Ez teljes mértékben az Ön erőfeszítésétől és elszántságától függ. Természetesen, ha hajlandó vagy, segít a tanfolyamon. A tanfolyamon megtanítják az A1 vizsga formátumát és próbavizsgát. Tanulj tovább sok szót. Például vegyél egy kis füzetet, és írd le a német szavakat törökül. Ezt a jegyzetfüzetet mindig tartsa magánál, és nézze meg folyamatosan. Az oldalon már vannak levélminták, tájékozódj onnan. A Goethe Intézet rendelkezik vizsgamintákkal. Mindenképpen nézd meg. Ebből nagy haszna lesz. Adom a linket. Sok szerencsét.
    https://www.goethe.de/lrn/prj/pba/bes/ft1/mat/trindex.htm

    aser_xnumx
    Résztvevő

    Helló, köszönöm szépen az érdeklődését.

4 válasz megjelenítése - 1-től 4-ig (összesen 4)
  • A téma megválaszolásához be kell jelentkezned.