Mit néz ki az A1 családegyesítési tanúsítvány? Itt megy

> Fórumok > Megosztás a német A1 vizsga, A2, B1, német KPDS, KPSS és más német vizsga > Mit néz ki az A1 családegyesítési tanúsítvány? Itt megy

ÜDVÖZÖLJÜK AZ ALMANCAX FÓRUMON. MINDEN INFORMÁCIÓT, AMIT KERES NÉMETORSZÁGRÓL ÉS A NÉMET NYELVRŐL, FÓRUUMUNKBAN MEGTALÁLHATJA.
    smail a
    Résztvevő

    Voltak már kíváncsi arra, hogy ez az A1 tanúsítvány mit csinál. :)
    c3b6nhj5.jpg

    c3b6nhj5.jpg

    emelkedett
    Résztvevő

    Nos, megoldottad ezt a problémát... ;D

    smail a
    Résztvevő

    Nos, megoldottad ezt a problémát... ;D

    Köszönöm szépen testvér. A többi barátaimnak, akik várnak. Biztos vagyok benne, hogy ezt MINDENKI elérheti...

    Hiányoztál
    Résztvevő

    Remélem szép bizonyítvány :) Gratulálok...

    ayseyildiz
    látogató

    sok sikert...gratulálok..

    black_kar23
    Résztvevő

    Gratulálok barátom, Isten adjon áldást, imádkozzunk egymásért...

    balzsam
    Résztvevő

    Hadd jussanak Isten igazságszolgáltatásához ezzel a dokumentummal: Aki gondolkodott, aki megtette.
    Akik mozgássérültek, hogy lássák gyermekeiket, még akkor is, ha megkapom ezt a dokumentumot,
    Annak ellenére, hogy bármelyik könyvbe ír, a pénzt a zsebébe tévő intézmény szerepel.
    Szégyent mondok rád. 115 líra egy város és egy vizsga. Ha átmész !! Akik nem tudják elérni a 2-3-4-et, lesöpörik az utcáról, ezt a pénzt, mi van az emberekkel !! Jó étvágyat azoknak, akik zsebre veszik a kenyeret ettől a munkától.
    Gondoljon erre a falatra ... amennyire csak gondolhatja!

    MOSOLY
    Résztvevő

    sok szerencsét tesó

    utolsó-szamuráj
    Résztvevő

    Hadd jussanak Isten igazságszolgáltatásához ezzel a dokumentummal: Aki gondolkodott, aki megtette.
    Akik mozgássérültek, hogy lássák gyermekeiket, még akkor is, ha megkapom ezt a dokumentumot,
    Annak ellenére, hogy bármelyik könyvbe ír, a pénzt a zsebébe tévő intézmény szerepel.
    Szégyent mondok rád. 115 líra egy város és egy vizsga. Ha átmész !! Akik nem tudják elérni a 2-3-4-et, lesöpörik az utcáról, ezt a pénzt, mi van az emberekkel !! Jó étvágyat azoknak, akik zsebre veszik a kenyeret ettől a munkától.
    Gondoljon erre a falatra ... amennyire csak gondolhatja!

    Uram, nagyon jól beszélt. Talán ezek olyan szavak, amelyeket a legtöbben nem tudunk kimondani, köszönöm.

    mogyoró01
    Résztvevő

    ISTEN BOCSÁTJON MEG ÉS ISTEN ÖRÖKRE OSZTJA MEG A TILTOTT PÉNZT MONDJON VALAMIT, EZ CSAK HOGY PÉNZT KERESSEN A TÖRÖK ZSEBEJÉBŐL TILOS ÉS BŰN A VIZSGA TELJES DÍJA 150 HINKOPLEWTA XNUMX HINKOPLEWTA YÖT. NAP HOGY VAN EZ IGAZSÁGOSSÁG NEM LÁTJUK A SZERELMEINKET NEM TUDJUK ÖSSZE KERÜLNI DE SZÉP Ó, ISTENEM ILYET KELL CSINÁLNI, HOGY ELHOZJA AZOKAT, AKIK AZ ORRÁBÓL ESZIK MINKET. Szégyen, hogy megéri. kínozzanak minket így, de ne felejtsék el, hogy ISTEN EGY ÉS EGY...

    amedxnumx
    Résztvevő

    3 hónapig kaptam ezt a dokumentumot, eltávolítottam, eldobtam, nem nézem az arcodat, most elkészült

    igmg-frankfurt
    Résztvevő

    Voltak már kíváncsi arra, hogy ez az A1 tanúsítvány mit csinál. :)
    c3b6nhj5.jpg

    c3b6nhj5.jpg

    Sok sikert a feleségemnek...

    paryaxnumx
    Résztvevő

    A Bécsi Egyetem által kiadott diploma jobb, de ahhoz, hogy megszerezze, Grundstufe 1-2-3-4 Mittelstufe-m1-2-3-, azaz összesen 8 hónap, heti 5 nap, 2 napi óra, egy szót sem török.Mivel az iskolában van nyelvtanfolyam, nagyon színvonalas, Az ára 2 euró 1500 időszakra

    Suzanne
    Résztvevő

    Helló, beléptem erre a vizsgára, de nem adták meg az igazolást ??? A legutóbbi vizsgán megkapják.

    84
    Résztvevő

    Helló barátok, speciális gipsz tanfolyamra megyek, azt hiszem, hogy a közeljövőben leteszem a vizsgát. Április 2-án ezen a napon hallottam egy vírust. Bemegyek, de gondolkodom a folytatáson hogy természetesen javítsam magam

    kemalsivas
    Résztvevő

    Voltak már kíváncsi arra, hogy ez az A1 tanúsítvány mit csinál. :)
    c3b6nhj5.jpg

    c3b6nhj5.jpg

    Ha lenne ilyen igazolásom 300 TL-rel tartoznék, yuppie:) taps:) hiihi:) szégyenletes:) vicces:) :haha: telepítsd fel;)

15 válasz megjelenítése - 1-től 15-ig (összesen 25)
  • A téma megválaszolásához be kell jelentkezned.